Najgorszy prezent ślubny

i

Autor: Shutterstock

Najgorszy prezent na ślub

Przenigdy nie dawaj parze młodej takiego prezentu ślubnego. Przyniesie pecha ich miłości i grozi rozwodem. Przesądy ślubne

2023-06-28 12:24

To chyba najgorszy prezent ślubny, jaki można wręczyć parze młodej. Wiele osób uważa go za praktyczny podarunek, idealny na wicie wspólnego gniazdka przez świeżo upieczonych małżonków. Jednak zgodnie z przesądami ślubnymi ten prezent przynosi pecha w miłości i może nawet doprowadzić parę do rozwodu. Dlatego zdecydowanie zrezygnuj z tego pomysłu na prezent ślubny.

To najgorszy prezent ślubny. Nigdy nie dawaj go parze młodej

Zgodnie ze zwyczajami, każdy gość zaproszony na ślub wręcza świeżo upieczonym małżonkom prezent z tej okazji. Oczywiście w Polsce najpopularniejszym prezentem ślubnym są pieniądze, jednak i tak spora część gości decyduje się na wręczenie parze młodej podarunków rzeczowych. Jeden z nich, choć cieszy się ogromnym powodzeniem, może wyrządzić sporo szkód w małżeństwie. Zgodnie z przesądami ślubnymi ten prezent to chyba najgorszy pomysł, na jaki mogą wpaść zaproszeni goście. Chodzi o noże. Wielu osobom może wydawać się, że podarowanie parze młodej noży to świetny pomysł - praktyczny prezent na wicie wspólnego gniazdka. Jednak przesądy ślubne mówią coś zupełnie innego. Dlaczego nie wolno dawać noży w prezencie ślubnym?

Dlaczego nie powinno się dawać noży w prezencie na ślub?

Osoby, które znają i wierzą w przesądy, doskonale wiedzą, że nie powinno dawać się noży w prezencie. Ta zasada dotyczy także prezentów na ślub. Dlaczego? Podarowanie parze młodej noży w prezencie ślubnym, może doprowadzić do rozwodu. Mówi się, że noże "zetną" więzy łączące zakochanych, będzie prześladować ich pech w miłości i nieustanne kłótnie. 

Sonda
Wierzysz w przesądy?
Targi Ślubne w bydgoskich Młynach Rothera
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany