Oznaki zdrady

i

Autor: Shutterstock

Miłość i związek

Te 3 zachowania wskazują, że mąż Cię zdradza. Testerka wierności wyjawia prawdę. Oznaki zdrady

2023-09-26 15:10

Madeline Smith, znana w mediach społecznościowych jako testerka wierności, wymieniła trzy podejrzane zachowania mężczyzny, które mogą wskazywać na to, że ma kochankę. Jej zdaniem to czerwone flagi w wieloletnim związku, których nie powinna bagatelizować żadna kobieta. Po czym zatem poznać, że mąż Cię zdradza i ma kogoś na boku? Ekspertka twierdzi, że na to trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Po czym poznać, że mąż Cię zdradza? Ekspertka wymienia 3 znaki

Wiele kobiet zastanawia się, czy istnieją jednoznaczne sygnały, które wskazują, że ich partner czy maż je zdradza. Wbrew pozorom niektóre znaki mogą nie być takie oczywiste. Bywa, że mężczyzna zapisuje się na siłownie lub zmienia styl ubierania nie ze względu na kochankę, a po prostu pragnie najzwyczajniej w świecie o siebie dbać. Czy w takim razie można rozpoznać zdradę męża bez nakrywania go na gorącym uczynku? Madeline Smith jest zatrudniana przez kobiety, które podejrzewają swoich partnerów o niewierność. "Dziewczyny, zawsze ufajcie swojej intuicji" - apeluje w jednym z nagrań na TikToku. Kobieta udzieliła wywiadu w "The Sun", gdzie wymieniła trzy zachowania partnerów, które powinny każdej kobiecie zapalić czerwoną lampkę.

Testerka wierności opisała 3 zachowania zdradzających mężczyzn

Zdaniem Madeline mężczyzna, który zachowuje się w ten sposób, prawdopodobnie prowadzi podwójne życie. 

  1. Ukrywa, co robi na swoim telefonie: "Jest wiele kobiet, które latami trwają w związku i nie znają hasła do telefonów mężów i nie wiedzą, z kim rozmawiają, jakich aplikacji używają" - zaznacza Madeline.
  2. Nie chce rozmawiać o Twoich obawach i uczuciach: "Jest nerwowy, kiedy prosisz o szczerą rozmowę o obawach i uczuciach: "Jeżeli nie możesz przeprowadzić nawet prostej rozmowy o swoich niepewnościach i uczuciach, to druga strona zapewne ma coś za uszami" - twierdzi ekspertka.
  3. Nie szanuje Twoich granic. Jeśli mówisz swojemu mężczyźnie o swoich uczuciach, a on je ignoruje, to jest powód do zmartwień.
Jak zbudować pewność siebie po zdradzie? - doradza Klaudia Klukowska psycholog, trener umiejętności psychospołecznych

QUIZ o partnerstwie. Test na toksyczny związek. Czy Twój partner Cię wyniszcza psychicznie?

Pytanie 1 z 10
Czy czujesz, że w swoim partnerze nie masz wsparcia, za to on oczekuje pełnego oddania z twojej strony i w każdej sytuacji?
Nasi Partnerzy polecają