31-latek pędził do domu i zasnął za kierownicą. Doprowadził do potężnej kraksy

i

Autor: KMP Tarnów 31-letni kierowca hondy został ukarany mandatem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

31-latek pędził do domu i zasnął za kierownicą. Doprowadził do potężnej kraksy [ZDJĘCIA]

2022-04-08 18:47

Zaśnięcie za kierownicą było przyczyną kraksy z udziałem osobowej hondy oraz ciężarówki. Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek (7/8 kwietnia) na autostradzie A4, a nieszczęście spowodował 31-letni kierowca osobówki. Spieszył się on do domu po przebyciu długiej trasy, dlatego nie zrobił postoju. Próbował się ratować napojami energetycznymi, ale sen i tak go zmorzył.

31-latek pędził do domu i zasnął za kierownicą. Doprowadził do potężnej kraksy

O sporym szczęściu może mówić 31-letni kierowca hondy, który dzisiejszej nocy (7/8 kwietnia) na autostradzie A4 doprowadził do kraksy z ciężarówką. Mężczyzna na wysokości Komorowa (powiat tarnowski) zasnął za kierownicą, przez co stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w samochód ciężarowy, a następnie w barierki energochłonne. Jego honda została wręcz zmasakrowana, ale on sam wyszedł ze zdarzenia niemal bez szwanku. 31-latek tłumaczył przybyłym na miejsce policjantom, że wracając z długiej trasy, jak najszybciej chciał się znaleźć w domu, dlatego nie zrobił postoju na odpoczynek. Przed zaśnięciem próbował się ratować pijąc napoje energetyczne, jednak ten sposób totalnie zawiódł.

W tym przypadku skończyło się wyłącznie na wystawieniu mandatu, choć kierowcę hondy z pewnością zaboli również skala uszkodzeń rozbitego wozu. Tarnowscy policjanci przypominają aby korzystać z miejsc odpoczynku, które są rozmieszczone na całej długości autostrady, by nie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji na drogach.

PRZECZYTAJ: Potworne potrącenie rowerzysty w Małopolsce. Kierująca golfem nie potrafiła wyjaśnić swojego zachowania [ZDJĘCIA, WIDEO]

ZOBACZ: Po alkoholu huknął w dom w Tarnowie! W środku byli ludzie [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Pijana góralka zabiła swojego konkubenta nożem, bo chciał by zrobiła mu kanapkę.