Biedronki i Lidle w Tarnowie zmieniają godziny pracy! Które z nich będą otwarte przez całą dobę?

2020-04-03 14:39
 Biedronka
Autor: Wikipedia

Najpopularniejsze dyskonty reagują na obostrzenia wprowadzone przez rząd, które są związane z epidemią koronawirusa. Godziny pracy sklepów zostały wydłużone. Przeważnie będą one czynne w godz. 6.00-24.00, lecz niektóre z nich klientów obsłużą przez całą dobę. Sprawdź, jak to wygląda w Tarnowie.

Sieci handlowe reagują na zmiany w prawie

Od 1 kwietnia w Polsce obowiązują nowe obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. Część z nich wprowadza kolejne ograniczenia w handlu. W sklepach mogą przebywać maksymalnie trzy osoby na jedną kasę, godziny 10-12 przeznaczone są dla osób powyżej 65. roku życia, a markety budowlane będą nieczynne w weekend.

W Tarnowie jeden Lidl będzie czynny przez całą dobę

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez sieć Lidl, w Tarnowie jeden ze sklepów będzie czynny przez 24h. Znajduje się on przy ulicy Szujskiego 42. Pozostałe placówki należące do niemieckiego detalisty zapraszają klientów w godz. 6.00-24.00, choć te umiejscowione przy ul. Lwowskiej 45 oraz al. Jana Pawła II zmiany wprowadzają dopiero od 6 kwietnia.

Do której zrobisz zakupy w tarnowskich Biedronkach?

Nieco inaczej wygląda to w przypadku sieci Biedronka. W Tarnowie, przynajmniej na razie nie będzie żadnego sklepu czynnego przez całą dobę, wszystkie mają być otwarte w godz. 6.00-24.00. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, czyli tuż przed Wielkanocą portugalska firma zdecyduje się na wydłużenie czasu pracy. 

Już teraz czynne przez 24h są sklepy Biedronki działające w Żabnie (ul. Tarnowska 147) i Dąbrowie Tarnowskiej (ul. Jagiellońska 39B).

Prosto z zakaźnego: Pracownicy karetek mdleją. Przez wiele godzin nie jedzą i nie chodzą do toalety.