Brzesko. POWAŻNY stan zdrowia proboszcza parafii św. Jakuba! Był operowany

Brzesko. POWAŻNY stan zdrowia proboszcza parafii św. Jakuba! Był operowany
Autor: Fmbar22/CC BY-SA 3.0 pl/wikipedia Ks. Józef Drabik po przebytej operacji znajduje się w poważnym stanie.

Ksiądz Józef Drabik, proboszcz parafii św. Jakuba Apostoła w Brzesku był operowany i znajduje się w poważnym stanie. Wikariusze z tej parafii zaapelowali o modlitwę za chorego kapłana. Przez dziewięć kolejnych dni w jego intencji będą odprawiane Msze św., a dodatkowo każdego dnia wierni odmówią różaniec za ks. Józefa Drabika.

Parafia św. Jakuba Apostoła w Brzesku poinformowała, że jej proboszcz ks. Józef Drabik po przebytej operacji znajduje się w poważnym stanie. Od wczoraj (26 października) w intencji chorego kapłana codziennie o godz. 18.00 sprawowana jest Msza św., natomiast o godz. 7.30 wierni odmawiają różaniec. O modlitwę za proboszcza poprosili parafian wikariusze pracujący w parafii św. Jakuba. 

- Drodzy Parafianie, w związku z poważnym stanem zdrowia naszego Księdza Proboszcza, który w dniu dzisiejszym przeszedł operację, zawracamy się z prośbą o modlitwę w jego intencji. Począwszy od dziś 26.10.2020 przez dziewięć dni będziemy sprawować Mszę Świętą o godzinie 18.00 o powrót do zdrowia. Każdego dnia też o godzinie 7.30 poszczególne grupy parafialne będą prowadzić modlitwę różańcową. Przez wstawiennictwo Maryi, świętego Józefa i świętego Jakuba Apostoła módlmy się o powrót do zdrowia naszego Księdza Proboszcza - czytamy na profilu FB parafii św. Jakuba Apostoła w Brzesku.

Protest branży eventowej i gastronomicznej w Tarnowie