Dla zabawy przewrócili przenośną toaletę. Na nastolatków czeka sroga kara. Mają czas do soboty

i

Autor: Ray_Shrewsberry/cc0/pixabay Nastolatkowie muszą posprzątać rozlane nieczystości, w innym przypadku sprawa trafi na policję / zdjęcie ilustracyjne.

Chuligański wybryk w Brzesku

Dla zabawy przewrócili przenośną toaletę. Na nastolatków czeka sroga kara. "Mają czas do soboty"

2022-09-02 11:27

Czterech nastolatków "świętujących" rozpoczęcie roku szkolnego postanowiło przewrócić przenośną toaletę, znajdującą się na prywatnej posesji w Brzesku. Chuligani nie zdawali sobie jednak sprawy, że ich popisy są nagrywane przez kamery monitoringu. Fragment materiału trafił na popularny profil FB z ogłoszeniami. Nastolatkowie dostali propozycję nie do odrzucenia: albo posprzątają rozlane przez siebie fekalia, albo sprawa trafi na policję.

Dla zabawy przewrócili przenośną toaletę. Zostali nagrani przez kamery monitoringu

Czterech nastolatków w osobliwy sposób uczciło w czwartek, 1 września rozpoczęcie roku szkolnego. W Brzesku młodzi ludzie przewrócili przenośną toaletę, znajdującą się na prywatnej posesji. Zgromadzone wewnątrz nieczystości rozlały się, powodując bardzo nieprzyjemny bałagan. Chuligański wybryk nie ujdzie jednak sprawcom na sucho, ponieważ ich popisy zostały nagrane przez dwie kamery monitoringu. Fragment tego materiału trafił już do sieci! Na popularnym profilu FB z ogłoszeniami pn. "Spotted: Brzesko - Bochnia Ogłoszenia Informacje" został umieszczony wpis, w którym właściciel posesji żąda od nastolatków uprzątnięcia spowodowanego przez nich bałaganu. W innym przypadku sprawa ma trafić na policję. Wandale mają czas do soboty, 3 września godz. 8.00, by naprawić szkody spowodowane przez skrajnie niemądre zachowanie. 

PRZECZYTAJ: Tragedia na torach. Pociąg uderzył w 67-latka, mężczyzna zginął na miejscu

Staranował opuszczone rogatki i wjechał na przejazd
Sonda
Czy sprawcy wybryków chuligańskich powinni być surowiej karani?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki