Frycowa. Karetka zderzyła się z innymi samochodami. W środku były pacjentki

i

Autor: PSP Nowy Sącz We Frycowej doszło do kraksy, w której brały udział trzy samochody osobowe i karetka z dwiema pacjentkami w środku.

Frycowa. Karetka zderzyła się z innymi samochodami. W środku były pacjentki

2021-12-16 7:56

Aż cztery pojazdy, w tym karetka pogotowia ratunkowego uczestniczyły w kraksie, do której doszło w środę (15 grudnia) we Frycowej (gmina Nawojowa). Wewnątrz karetki znajdowały się dwie pacjentki. Jedną z nich trzeba było uwalniać z uszkodzonego pojazdu poprzez usunięcie lewych drzwi samochodu służącego do transportu chorych. Obie pacjentki zostały zawiezione do szpitala podstawionymi na miejsce zdarzenia, kolejnymi karetkami.

Frycowa. Karetka z dwiema pacjentkami brała udział w kraksie

W środę (15 grudnia) przed godz. 11.00 we Frycowej (gmina Nawojowa) doszło do kraksy, w której uczestniczyły aż cztery pojazdy, w tym karetka pogotowia ratunkowego. O ile osobówkami poruszali się wyłącznie kierowcy i opuścili oni swoje auta o własnych siłach, to zdarzenie miało bardziej brzemienne skutki dla pacjentek podróżujących w karetce. Jedna z nich została uwięziona w ambulansie. Uwolnili ją strażacy, którzy za pomocą narzędzi hydraulicznych wycięli lewe drzwi karetki. W tym czasie druga z pacjentek znajdowała się pod opieką ratowników medycznych. Na miejsce zdarzenia podstawiono kolejne karetki, które zawiozły poszkodowane osoby do szpitala. Trwa wyjaśnianie okoliczności niebezpiecznego incydentu. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Pożar w Tarnowie. Drewniany dom doszczętnie spłonął. Rodzina została bez dachu nad głową

ZOBACZ: Korzenna. Nie żyje radna Elżbieta Wysowska. Przegrała walkę z ciężką chorobą

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Chłopczyk spadł ze schodów! Kontrola policji zmieniła się w akcję ratowniczą