Korzenna. Nie żyje radna Elżbieta Wysowska. Przegrała walkę z ciężką chorobą

i

Autor: Urząd Gminy Korzenna, ivoxis/cc0/pixabay Elżbieta Wysowska zmarła w wieku 57 lat. Od 2010 roku była radną gminy Korzenna.

Korzenna. Nie żyje radna Elżbieta Wysowska. Przegrała walkę z ciężką chorobą

2021-12-15 7:54

Nie żyje Elżbieta Wysowska, radna Rady Gminy Korzenna oraz sołtyska wsi Lipnica Wielka. 57-latka od dłuższego czasu toczyła walkę z ciężką chorobą, której niestety nie udało się jej pokonać. - Odszedł człowiek wyjątkowy, dobry, ciepły i życzliwy. (...) Dla mnie byłaś jednym z najlepszych samorządowców, z jakimi miałem okazję współpracować - napisał Leszek Skowron, wójt gminy Korzenna.

Nie żyje Elżbieta Wysowska. Radna gminy Korzenna miała 57 lat

Nie żyje radna gminy Korzenna oraz sołtyska wsi Lipnica Wielka Elżbieta Wysowska. Długotrwałą walkę z ciężka chorobą przegrała w poniedziałek (13 grudnia) w wieku 57 lat. Mimo problemów zdrowotnych angażowała się bez reszty w wykonywanie obowiązków radnej i sołtyski. Postępy choroby spowodowały, że ostatnio nie była już w stanie uczestniczyć w sesjach rady gminy. Elżbieta Wysowska w działalność samorządową zaangażowała się w 2010 roku, gdy w wyborach zdobyła mandat radnej gminy Korzenna. W kolejnym roku została sołtyską Lipnicy Wielkiej. Była także członkiem rady nadzorczej Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Korzennej oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Lipnicy Wielkiej. Dzięki jej staraniom udało się między innymi wybudować boisko "Orlik" oraz zmodernizować budynki szkoły podstawowej i Wiejskiego Domu Kultury w Lipnicy Wielkiej.

PRZECZYTAJ: Maszyna drogowa wciągnęła 20-latka! Makabryczny wypadek w Grybowie [ZDJĘCIA]

- Zmarła 57-letnia Elżbieta Wysowska – radna Rady Gminy Korzenna i sołtyska Lipnicy Wielkiej. To dla mnie bardzo smutna wiadomość, bo odszedł człowiek wyjątkowy dobry, ciepły i życzliwy, a w dodatku wspaniały samorządowiec i społecznik, poświęcający mnóstwo energii dla innych. Elżbieto! Dziękuję Ci za wspaniałą współpracę i wszelką pomoc. Dla mnie byłaś jednym z najlepszych samorządowców, z jakimi miałem okazję współpracować. Bardzo mi będzie Ciebie brakowało. Spoczywaj w pokoju! - napisał na FB Leszek Skowron, wójt gminy Korzenna.

ZOBACZ: Uczestnicy wykładu Jerzego Zięby w Nowym Sączu nie mieli maseczek. Jest wniosek o wszczęcie śledztwa

Sonda
Czy samorządowcy w Polsce są odpowiednio doceniani?
Ruszył proces Magdaleny K. oskarżonej o kierowanie gangiem pseudokibiców Cracovii