Staruszek

i

Autor: Pixabay Policjanci i strażacy wspólnie szukali 72-latka z Gorlic.

Od kilku godzin nie wracał do domu

Gorlice. Ciężko chory 72-latek poszukiwany. Policjanci i strażacy postawieni na nogi

2022-11-10 18:41

W Gorlicach (woj. małopolskie) zaginął starszy mężczyzna, który od kilku godzin nie wrócił do domu. 72-latek jest przewlekle chory. Policjanci i strażacy połączyli siły, aby odnaleźć staruszka. Liczyła się każda minuta. Poszukiwania utrudniała wieczorowa pora.

Gorlice. Policja i straż szukali 72-latka. Staruszek cierpi na przewlekłą chorobę

W czwartek (10 listopada) po południu, około godz. 16 służby otrzymały informację o starszym mężczyźnie, który od kilku godzin nie wrócił do domu. Sytuacja była tym bardziej niepokojąca, że staruszek jest przewlekle chory. Policjanci i strażacy rozpoczęli więc poszukiwania. Trwały one w okolicy osiedla Hallera w Gorlicach (woj. małopolskie). Decyzję podjęto w obawie o zdrowie i życie ciężko chorego 72-latka.

Informację potwierdziła Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach. Jak ustalili mundurowi, 72-letni mieszkaniec Gorlic, kilka godzin temu opuścił miejsce zamieszkania. Jak informował rzecznik gorlickich strażaków, jednostki policji i straży łączą siły. – Straż pożarna z kilku jednostek powiatu gorlickiego wspiera policję w poszukiwaniach osoby zaginionej na terenie gorlickiego Osiedla Hallera – powiedział mł. bryg. Dariusz Surmacz dla portalu halogorlice.info.

Na szczęście po trwających półtorej godziny poszukiwaniach, 72-latek został odnaleziony na terenie Gorlic. Asp. sztab. Gustaw Janas, potwierdził tę informację w portalu halogorlice.info. Na szczęście, staruszek jest cały i zdrowy. Trafił on pod opiekę ratowników medycznych. 72-latka szukało kilkudziesięciu policjantów i strażaków.

Sonda
Czy znałeś kogoś, kto kiedyś zaginął?
Pogrzeb zamordowanej 26-latki w Oświęcimiu