GROZA! W Bochni grasuje BESTIA! Zagryzła pekińczyka i jest groźna dla ludzi!

2020-02-26 14:35 AT
GROZA! W Bochni grasuje BESTIA! Zagryzła pekińczyka i jest groźna dla ludzi!
Autor: christels/cc0/pixabay Bezpański pies terroryzuje mieszkańców Bochni. Jego ofiarą padł już bezbronny pekińczyk

Mieszkańcy bocheńskich osiedli są przerażeni agresywnym, bezpańskim psem grasującym w okolicy. Jego ofiarą padł już bezbronny pekińczyk, który został zagryziony podczas spaceru. O sprawie wiedzą strażnicy miejscy, jednak do tej pory nie udało się złapać siejącego grozę czworonoga.

Do szokującego zdarzenia doszło w czwartek, 20 lutego na bocheńskim osiedlu św. Jana. Wcześnie rano pies rasy pekińczyk, prowadzony na smyczy przez swoją właścicielkę został zagryziony przez agresywnego, bezpańskiego czworonoga, błąkającego się po mieście. Ten drastyczny przypadek opisali przedstawiciele osiedli Jana i Murowianka na swoim profilu FB.

Trwa poszukiwanie agresywnego czworonoga, jak do tej pory nie udało się go namierzyć. Strażnicy miejscy wystawili nawet specjalną pułapkę, która ma pomóc w złapaniu bezpańskiego psa.

- Patrolujemy ten teren, ale po psie nie ma śladu. Mieliśmy sygnał od mieszkańców skąd może pochodzić ten pies, ale informacje się nie potwierdziły – powiedział portalowi Bochnia i Brzesko z bliska Kazimierz Osinka, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Bochni.

Poszukiwany pies jest w typie owczarka niemieckiego (ciemna sierść, białe łapki oraz biała końcówka ogona). Może być wygłodniały i atakować ludzi, dlatego w przypadku spotkania lepiej się do niego nie zbliżać, tylko powiadomić odpowiednie służby!

Wsiadł pijany za kółko i spowodował wypadek. Odpowie za smierć kolegi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.