KONIEC lockdownu w galeriach! Jak będzie działać Gemini Tarnów?

KONIEC lockdownu w galeriach! Jak będzie działać Gemini Tarnów?
Autor: Gemini Park Tarnów Od soboty, 28 listopada znowu mogą funkcjonować wszystkie sklepy w galeriach handlowych.

Kończy się okres lockdownu w galeriach handlowych. W ostatnich tygodniach klienci mogli robić zakupy tylko w niektórych sklepach i punktach usługowych. Od soboty, 28 listopada oferta znacznie się rozszerzy. W galerii Gemini Tarnów do pracy wraca prawie sto lokali. Epidemia jednak jeszcze się nie skończyła, dlatego w dalszym ciągu będą obowiązywać obostrzenia sanitarne.

Do tej pory w galeriach handlowych mogły funkcjonować tylko niektóre sklepy i punkty usługowe. Od soboty, 28 listopad lockdown zostanie zniesiony, a klienci otrzymają znacznie większy wybór. W tarnowskiej galerii Gemini do pracy wraca blisko sto lokali, w tym między innymi: oferujące elektronikę, meble, wyposażenie wnętrz, multimedia oraz rzeczy dla dzieci. Działalność wznawiają również perfumerie, jubilerzy oraz sklepy sportowe. Punkty gastronomiczne w dalszym ciągu będą mogły oferować wyłącznie jedzenie na wynos i na zamówienie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Czerwona strefa. W Tarnowie restauracje otwarte krócej. Gdzie zamówić jedzenie na wynos?

- Zniesienie lockdownu sprawia, że możemy rozpocząć sezon zakupów świątecznych. Co więcej, klienci, którzy nas odwiedzą w najbliższych dniach wciąż będą mogli skorzystać z ofert w ramach trwającego Black Week. Zakupy jednak będą przebiegać wg wszystkich dotychczasowych zasad - zarówno obiekt Gemini Park, jak i lokale najemców, są przygotowane do bezpiecznej obsługi klienta. Utrzymywany jest reżim sanitarny oraz własne procedury, które wykraczają daleko poza rządowe wytyczne - powiedziała Joanna Rzepecka-Zienko, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

W dalszym ciągu trwa epidemia koronawirusa, dlatego wszyscy przebywający w galeriach handlowych muszą stosować się do obostrzeń. Obowiązujące zasady wiążą się m.in. z limitem liczby klientów w sklepach oraz w samym centrum handlowym. O tym, ile osób może wejść do danego sklepu lub punktu usługowego informują specjalne komunikaty w witrynach, a także pracownicy lub ochrona. Nad limitem w galerii czuwa nowoczesny system liczący klientów. Klienci muszą mieć zakrytą twarz, zdezynfekować ręce przed wejściem do sklepu oraz zachowywać dystans min. 1,5 metra od innych ludzi.

- W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest abyśmy wykazali się niezwykłą troską o siebie oraz innych. Wybierając się na zakupy do centrum handlowego, stosujmy się więc do wszystkich zasad sanitarnych. Zakładajmy maseczki, dezynfekujemy ręce tak często jak to możliwe, zachowujmy dystans. Zwracajmy także uwagę na komunikaty - apeluje Joanna Rzepecka-Zienko.

Jeleń zaatakował czeskich myśliwych i... ukradł im broń