Przez maseczkę na brodzie trafił do więzienia! Na mandacie się nie skończyło

Przez maseczkę na brodzie trafił do więzienia! Na mandacie się nie skończyło
Autor: Mammiya/cc0/pixabay Brak prawidłowo założonej maseczki zwrócił uwagę policjantów na 35-letniego mężczyznę.

Brak prawidłowo założonej maseczki będzie słono kosztował 35-letniego mężczyznę, który łamaniem obostrzeń sanitarnych zwrócił na siebie uwagę policjantów w Dąbrowie Tarnowskiej. Funkcjonariusze chcieli ukarać go mandatem za maseczkę opuszczoną na brodzie, ale podczas legitymowania okazało się, że 35-latej jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Teraz czeka go zaległa odsiadka.

Maseczka chroni tylko przed mandatem? W tym przypadku nie tylko, bo gdyby 35-latek miał prawidłowo zasłoniętą twarz, to do teraz cieszyłby się wolnością. Łamanie przez niego obostrzeń sanitarnych zwróciło jednak uwagę policjantów w Dąbrowie Tarnowskiej, którzy przystąpili do legitymowania 35-latka. Za maseczkę opuszczoną na brodę mężczyzna zostałby ukarany tylko mandatem, gdyby nie okazało się, że... jest on poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej mimo prawomocnego wyroku nie stawił się do odbywania kary. Za zmuszanie policjantów do zaniechania wykonywanych czynności służbowych poprzez groźby bezprawne lub przemoc 35-latek ma spędzić za kratami trzy miesiące. Po zatrzymaniu został przewieziony do więzienia w Tarnowie. Oczywiście nie uniknął również mandatu za brak prawidłowo założonej maseczki.

Co robią zwierzęta, gdy nikt nie patrzy? Dziki i ryś złapane w fotopułapkę