Koninki. Nowy pomysł na obejście lockdownu. Spotkania partyjne na szczycie stoku

i

Autor: ID 12019/cc0/pixabay Właściciele stacji narciarskiej w Koninkach wznowili działalność mimo obowiązujących restrykcji.

Koninki. Nowy pomysł na obejście lockdownu. Spotkania partyjne na szczycie stoku

2021-01-19 21:15

Przedsiębiorcy wymyślają kolejne sposoby na obejście lockdownu. Dzisiaj (19 stycznia) mimo panujących obostrzeń swoją działalność wznowiła stacja narciarska w Koninkach (gm. Niedźwiedź), pod pretekstem organizowania na szczycie stoku spotkań służbowych dotyczących nowopowstałej partii o nazwie "Strajk Przedsiębiorców". Wjazd na górę jest jednak możliwy wyłącznie z wpiętym sprzętem narciarskim.

Spotkania służbowe na szczycie stoku

Stacja narciarska Ostoja Koninki wznowiła dzisiaj (19 stycznia) działalność mimo trwającego lockdownu. Jak tłumaczą za pośrednictwem mediów społecznościowych właściciele stacji, jest ona dostępna dla uczestników spotkań służbowych organizowanych na szczycie stoku i dotyczących nowopowstałej partii politycznej o nazwie "Strajk Przedsiębiorców". Spotkania odbywają się co 15 minut w godz. 9.00-21.00, a na wjazd kolejką linową na szczyt jest możliwy wyłącznie z wpiętym sprzętem narciarskim. Z tras narciarskich mogą również korzystać narciarze posiadający licencję Polskiego Związku Narciarskiego w trakcie treningów, bądź zawodów sportowych. 

PRZECZYTAJ: Pierwszy klub w Tarnowie OTWIERA SIĘ mimo lockdownu. Już w najbliższą sobotę!

- My organizujemy spotkanie służbowe partii, która jest zarejestrowana, partii Strajk Przedsiębiorców. Takie spotkanie jest chronione przez ustawę o partiach, w związku z czym policja, myślę, że przy analizie tej właśnie ustawy stwierdzi, czy może, czy nie może dawać mandatów ludziom - powiedział Radiu Kraków właściciel stacji narciarskiej Ostoja Koninki.

ZOBACZ: Wicemistrz świata Wojciech Wojdak POTRZEBUJE WSPARCIA przed Igrzyskami. Ministerstwo wstrzymało pomoc [WIDEO]

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Urzędnicy usunęli ławki i przeszkody na Górce Szczęśliwickiej po tragicznym wypadku