Koronawirus. Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia. Ile zakażeń w Tarnowie i Nowym Sączu? [21.01.21]

2021-01-21 10:53
Koronawirus. Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia. Ile zakażeń w Tarnowie i Nowym Sączu?
Autor: torstensimon/cc0/pixabay Koronawirus. Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia. Ile zakażeń w Tarnowie i Nowym Sączu?

Według danych Ministerstwa Zdrowia, podczas minionej doby w Małopolsce potwierdzono 315 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. We wschodniej części województwa największy przyrost nastąpił w powiatach: tarnowskim, brzeskim, limanowskim oraz w mieście Nowym Sączu. Na COVID-19 zmarło 13 pacjentów. Pięciu z nich cierpiało na choroby współistniejące

Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia [21.01.21]

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 315 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w Małopolsce. We wschodniej części województwa największy przyrost odnotowano w powiatach: tarnowskim (13), brzeskim (10) oraz limanowskim i w mieście Nowym Sączu (po 6). W Tarnowie infekcja SARS-CoV-2 zaatakowała czterech mieszkańców.

PRZECZYTAJ: Policja na stoku w Koninkach. Właściciel stacji narciarskiej może zapłacić wysoką grzywnę

Na COVID-19 zmarło kolejnych 13 Małopolan. Spośród nich 5 cierpiało na choroby współistniejące. We wschodniej części województwa dwa zgony odnotowano w powiecie tarnowskim, a po jednym w Tarnowie, Nowym Sączu oraz w powiecie brzeskim.

ZOBACZ: Dziś rocznica urodzin Wincentego Witosa. Kim był premier z Wierzchosławic?

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

NIEBEZPIECZNA ZABAWA! Drifty i kulig za autem. Policja wkroczyła do akcji [WIDEO]