Koronawirus. Optymistyczne dane. SPADA liczba nowych zakażeń [RAPORT 08.03.21]

Koronawirus
Autor: fernando zhiminaicela/cc0/pixabay

Według danych Ministerstwa Zdrowia, podczas minionej doby w Małopolsce potwierdzono 499 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. We wschodniej części województwa największy przyrost nastąpił w mieście Tarnowie oraz w powiatach: tarnowskim i brzeskim. Na COVID-19 w całej Polsce zmarło 32 pacjentów. W naszym województwie nie było nowych przypadków śmiertelnych.

koronawirus w Polsce wykresy wirus Polska 1 8 3 2021
Autor: GRAFIKA SE Maciej Turowicz

Ile nowych zakażeń w Małopolsce? [08.03.21]

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 499 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w Małopolsce. We wschodniej części województwa największy przyrost odnotowano w Tarnowie (14) oraz w powiatach: tarnowskim (17) i brzeskim (8). Infekcja SARS-CoV-2 zaatakowała siedmiu kolejnych mieszkańców Nowego Sącza.

PRZECZYTAJ: Przeżyli razem 64 lata, zmarli tego samego dnia. Wzruszający pogrzeb Michała i jego żony Danuty z Chomranic. Beata Szydło przesłała list [GALERIA]

koronawirus w Polsce przyrost dzienny 8 3 2021
Autor: GRAFIKA SE Maciej Turowicz

W całej Polsce na COVID-19 zmarło kolejnych 32 pacjentów. Spośród nich 28 cierpiało na choroby współistniejące. W naszym województwie podczas minionej doby nie było nowych przypadków śmiertelnych związanych z pandemią koronawirusa.

ZOBACZ: Mieszkańcy PROTESTUJĄ przeciwko stacji 5G w pobliżu swoich domów. Samorząd nic nie może zrobić

koronawirus w Polsce województwa 8 3 2021
Autor: GRAFIKA SE Maciej Turowicz
koronawirus w Polsce wykresy wirus Polska 2 8 3 2021
Autor: GRAFIKA SE Maciej Turowicz
Skandaliczna interwencja policjantów z Pruszkowa. Dziecko posikało się w majtki