Koronawirus. W czasie epidemii chcieli zrobić Korona Party! Internauci nie mieli litości!

2020-03-13 13:40
Koronawirus. W czasie epidemii chcieli zrobić Korona Party! Internauci nie mieli litości!
Autor: Free-Photos/cc0/pixabay Kontrowersyjna impreza ostatecznie nie dojdzie do skutku

Mimo coraz większego zagrożenia epidemicznego, jeden z sądeckich lokali gastronomicznych chciał w najbliższy weekend zorganizować cykl imprez pod nazwą Korona Party Weekend. Pomysł nie przypadł do gustu wielu internautom, którzy w mocnych słowach skrytykowali narażania ludzi na zakażenie. Już wiadomo, że impreza nie dojdzie do skutku.

Sądecki lokal gastronomiczny postanowił wykorzystać trwającą epidemię do własnej promocji. W tym celu chciał zorganizować w najbliższy weekend cykl imprez, którego nazwa nawiązywała do groźnego wirusa.

Wydarzenie zostało udostępnione na portalach społecznościowych, lecz wielu internautów było oburzonych tak lekceważącym podejściem do zaleceń sanitarnych. Przebywanie w zatłoczonych pomieszczeń zwiększa ryzyko zakażenia. 

"Organizator wydarzenia powinien dostać 10 tys. złotych kary i rozum wróci", "I właśnie przez takie coś są epidemie", "Paranoja!!!! Głupota niektórych ludzi nie zna granic!!!!!!" - to tylko niektóre komentarze na temat kontrowersyjnego pomysłu, które pojawiły się na profilu FB Spotted Nowy Sącz.

Ostatecznie cykl Korona Party Weekend został odwołany, a właściciele lokalu zdecydowali, że co najmniej do 26 marca nie będą organizowali żadnych imprez. 

Dezynfekcja rąk w ratuszu w Nowym Sączu