Koronawirus w sanepidzie w Gorlicach! Bezpośrednia obsługa klientów ZAWIESZONA

Koronawirus w sanepidzie w Gorlicach! Bezpośrednia obsługa klientów ZAWIESZONA
Autor: Vesna Harni/cc0/pixabay Zakażenie potwierdzono u jednego z pracowników gorlickiego sanepidu.

Jeden z pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gorlicach jest zakażony koronawirusem. Z tego powodu placówka zawiesiła bezpośrednią obsługę klientów. Kontakt osobisty z pracownikami PSSE będzie możliwy tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach po wcześniejszym uzgodnieniu. W pozostałych przypadkach klientom pozostaje komunikacja zdalna.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała, że jeden z jej pracowników jest zakażony koronawirusem. Z tego powodu dyrektor PSSE podjęła decyzję o zawieszeniu bezpośredniej obsługi klientów. Co do zasady z sanepidem można się kontaktować wyłącznie zdalnie, natomiast kontakt osobisty będzie możliwy w wyjątkowych sytuacjach po wcześniejszym uzgodnieniu. Zmiany obowiązują do odwołania.

- W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania pracownika na COVID-19, ze względu na szczególny charakter pracy, w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak i pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gorlicach zwanej dalej „PSSE w Gorlicach” – podjęłam decyzję o zaprzestaniu z dniem 20 października 2020 r. bezpośredniej obsługi klientów przez pracowników PSSE w Gorlicach. Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie. Kontakt z PSSE w Gorlicach będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej. Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numer infolinii do PSSE w Gorlicach:

  • adres: ul. Michalusa 1/2 , 38-300 Gorlice
  • ePUAP:/PSSE_Gorlice/skrytka
  • adres e-mail: gorlice@psse.malopolska.pl
  • nr infolini +48 222 500 115

Kontakt osobisty z pracownikami PSSE będzie możliwy w szczególnie uzasadnionych przypadkach po wcześniejszym uzgodnieniu. Proszę Państwa o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w PSSE w Gorlicach. Dziękuję za wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej PSSE w Gorlicach - brzmi komunikat Jadwigi Wójtowicz, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gorlicach.

Ogromne kolejki po darmowy test na koronawirusa