Limanowa. Czternastoletnia dziewczynka NAPADNIĘTA przez mężczyznę! Chciał zaciągnąć ją w krzaki

Limanowa. Czternastoletnia dziewczynka napadnięta przez mężczyznę! Chciał zaciągnąć ją w krzaki
Autor: Free-Photos/cc0/pixabay Na szczęście nie doszło do najgorszego, bo dziewczynce udało się uciec od sprawcy.

Czternastoletnia dziewczynka została napadnięta na ulicy Bujaka w Limanowej przez młodego mężczyznę. Na szczęście udało się jej uciec i nie doszło do najgorszego. Nie wiadomo jakie zamiary miał napastnik, jest on obecnie poszukiwany przez policję. Funkcjonariusze ze względu na dobro sprawy nie udzielają szczegółowych informacji na ten temat.

Portal limanowa.in opisuje zdarzenie, do którego doszło wieczorem 6 listopada na ulicy Bujaka w Limanowej. Czternastoletnia dziewczynka została wówczas napadnięta przez młodego mężczyznę, który usiłował zaciągnąć ją w krzaki. Motyw jego działania pozostaje nieznany, na szczęście nie udało mu się wyrządzić krzywdy nastolatce, ponieważ zdołała ona wyrwać się napastnikowi i uciec. Sprawa została zgłoszona na policję, funkcjonariusze ze względu na jej dobro nie chcą jednak udzielać szczegółowych informacji dotyczących zdarzenia. 

W październiku do podejrzanych prób zaczepiania dzieci przez dorosłego mężczyznę doszło na terenie powiatu gorlickiego. Wówczas inicjator takich kontaktów, aby zdobyć zaufanie dzieci oferował im laptopy. Na szczęście nie uległy one namowom nieznajomego i uciekły od niego. Mężczyzna prawdopodobnie poruszał się srebrnym samochodem typu kombi na numerach rejestracyjnych zaczynających się od liter KTA (powiat tarnowski).

Zlikwidowali fabrykę amfetaminy