Limanowa. Ruch ZABLOKOWANY przez pijanego mężczyznę. Miał zadziwiający powód

Limanowa. Ruch ZABLOKOWANY przez pijanego mężczyznę. Miał zadziwiający powód
Autor: rebcenter-moscow/cc0/pixabay Młody mężczyzna chciał zwrócić na siebie uwagę, bo zginęła mu kurtka.

Kierowcy przejeżdżający wczoraj (21 grudnia) wieczorem w okolicach limanowskiego rynku napotkali na zaskakujące utrudnienia w ruchu. Jezdnię blokował pijany, młody mężczyzna, który za wszelką cenę chciał zatrzymać jakikolwiek samochód. Tym razem nie chodziło jednak o podwózkę. Desperat stanął na środku drogi bo... zginęła mu kurtka.

Ruch zablokowany przez pijanego mężczyznę

Jak opisuje portal limanowa.in, wczoraj (21 grudnia) w godzinach wieczornych kierowcy poruszający się DK 28 w pobliżu limanowskiego rynku zostali zatrzymani przez pijanego mężczyznę, który stanął na środku drogi i nie chciał z niej zejść. Desperat próbował zatrzymać jakikolwiek samochód i domagał się wezwania policji. Mundurowi rzeczywiście przyjechali, ale po to, by udrożnić ruch i zająć się nietrzeźwym pieszym. W organizmie miał on prawie dwa promile alkoholu, w związku z tym został przekazany pod opiekę rodziny i pouczony.

ZOBACZ: Tuż przed świętami zaginęła osiemnastoletnia Justyna z Florynki. Co się stało z nastolatką?

Mężczyzna w dość niekonwencjonalny sposób wytłumaczył swoje zachowanie. Funkcjonariuszom powiedział, że specjalnie stanął na środku drogi, bo... ktoś ukradł mu kurtkę i blokując ruch próbował uzyskać pomoc. Widocznie w kurtce znajdował się również jego telefon, w związku z tym nie był w stanie samodzielnie wezwać policji.

Przeczytaj też: Gorlice. Dźgał kolegę nożem i pozwolił, żeby wykrwawił się na śmierć. Grozi mu dożywocie

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj! 

Ostatnie przygotowania do największej w kraju Wigilii dla potrzebujących