Łosie. SZOKUJĄCY wypadek! Młody kierowca NIE MIAŁ szans na przeżycie [ZDJĘCIA]

2020-11-30 8:43

W miejscowości Łosie (gm. Ropa) zginął 21-letni kierowca samochodu dostawczego, który stracił panowanie nad swoim pojazdem i wbił się bokiem w przydrożne bariery. Kiedy ratownikom udało się dotrzeć do uwięzionego wewnątrz pojazdu mężczyzny, ten już nie żył. Trwa ustalanie przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Do tragicznego wypadku w miejscowości Łosie (gm. Ropa) doszło w sobotę, 28 listopada około godz. 7.30. Samochód dostawczy marki peugeot wypadł z jezdni, uderzył w przyczółek mostu, a następnie wbił się bokiem w przydrożne bariery i zawisł na nich nad skarpą. Jak informuje portal gorlice24.pl, pojazd należał do jednej z lokalnych piekarni. Niestety zdarzenie nie tylko dramatycznie wyglądało, ale miało również straszne skutki.

Kierujący samochodem dostawczym 21-letni mężczyzna nie miał szans na przeżycie. Został on uwięziony wewnątrz samochodu i gdy ratownicy do niego dotarli już nie żył. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego zdarzenia. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowa policji, która ustali, jak doszło do tragedii.

Pogrzeb Krzeczów