Śmiertelny wypadek na A1 koło Turzna (13.03). Autostrada ZABLOKOWANA! [OBJAZDY]

i

Autor: pixabay.com CC0 fot. Rico_Loeb Niemce: KOSZMARNE potrącenie pieszego na DK 19! Pieszy nie miał szans!

Makabra na DK 87! Nie żyją dwie młode kobiety! Są też ranni

2021-03-14 22:34

Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer 87. W Starym Sączu (woj. małopolskie) czołowo zderzyły się dwa samochody. Bilans tego wypadku jest fatalny. Nie żyją dwie kobiety, a trzy osoby zostały ranne.

Do wypadku doszło w niedzielny wieczór. Służby zostały zaalarmowane o zdarzeniu chwilę przed godz. 19:00. RMF FM informuje, że do czołowego zderzenia na DK 87 doszło w momencie, gdy jedno z aut wyprzedzało sznur pojazdów.

- Seat kierowany przez 57-letniego mężczyznę jedzie w kierunku Rytra. Z przeciwnej strony, wyprzedzając sznur pojazdów jedzie Ford i doprowadza do zderzenia czołowego. Autem kieruje 22-latek - przekazała podinsp. Katarzyna Cisło rzecznik policji w Krakowie w rozmowie z portalem starosadeckie.info.

Bilans tego wypadku jest tragiczny. Na miejscu zmarła 18-letnia pasażerka jednego z aut, a druga kobieta zmarła w szpitalu. Ponadto do szpitali trafiły trzy osoby. Jedna z nich jest poważnie ranna i z miejsca zdarzenia została zabrana śmigłowcem LPR.

Na miejscu zdarzenia pracuje policja, która wyjaśnia dokładne okoliczności tej tragedii. DK 87 jest zablokowana w obu kierunkach.