POTWORNY WYPADEK w Gosławicach. Z auta wypadło 4-letnie dziecko, matka NIE MIAŁA PRAWA JAZDY [ZDJĘCIA]

Gosławice. Peugeot UDERZYŁ w drzewo. Z auta wypadło 4-letnie dziecko, matka NIE MIAŁA PRAWA JAZDY
Autor: KMP Tarnów Obie poszkodowane w wypadku osoby trafiły do szpitala. Matka odniosła obrażenia klatki piersiowej, a jej czteroletni synek doznał urazu nogi.

Dwie osoby, w tym dziecko zostały ciężko poszkodowane w wypadku, do którego doszło w piątek w Gosławicach. Peugeot kierowany przez 28-letnią kobietę wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że wyrzuciła z auta czteroletniego chłopczyka. Jego matka została zakleszczona w pojeździe i uwolniona dopiero przez strażaków, którzy rozcinali karoserię samochodu. Kobieta wsiadła za kierownicę mimo, że nie miała prawa jazdy.

Potworny wypadek w Gosławicach. Kobieta nie miała prawa jazdy

Do potwornego wypadku w Gosławicach doszło w piątek (5 marca) w godzinach popołudniowych. Z relacji świadków wynika, że peugeot kierowany przez 28-letnią kobietę wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W aucie znajdowało się jeszcze czteroletnie dziecko. Siła uderzenia była tak duża, że wyrzuciła je z samochodu na zewnątrz. Pomocy udzielili mu okoliczni mieszkańcy, którzy byli świadkami zdarzenia. Chłopiec doznał urazu nogi i trafił do szpitala w Tarnowie. Hospitalizacji wymagała również jego matka. Kobieta została zakleszczona w pojeździe i uwolnili ją dopiero strażacy, rozcinając karoserię samochodu. 28-latka z obrażenia klatki piersiowej i głowy została przetransportowana śmigłowcem ratowniczym do szpitala w Krakowie. 

PRZECZYTAJ: Nie mają drogi dojazdowej do swoich domów. Sąsiad POSTAWIŁ SZLABAN

Policjanci pracujący przy wypadku z relacji świadków oraz śladów ustalili, że 28-letnia kobieta wraz ze swoim synem jechała w kierunku Gosławic. Zjeżdżając z wiaduktu nad autostradą A4 na jednym z łuków drogi nie zapanowała nad swoim samochodem i uderzyła w drzewo, w efekcie czego samochód przewrócił się na dach. 28-latka wsiadła za kierownicę mimo braku uprawnień do kierowania pojazdami. Sprawą zajmują się funkcjonariusze z tarnowskiej komendy policji. Zdjęcia z wypadku znajdują się poniżej.

ZOBACZ: OJCIEC ZABIŁ SYNA w Nowym Sączu? 64-latek ZATRZYMANY przez policję. Był nietrzeźwy

Przerabiali porsche, bmw, audi na ciężarówki. Skarb Państwa stracił 35 mln zł