OJCIEC ZABIŁ SYNA w Nowym Sączu? 64-latek ZATRZYMANY przez policję. Był nietrzeźwy

Ojciec zabił syna w Nowym Sączu? 64-latek ZATRZYMANY przez policję. Był nietrzeźwy
Autor: Andrzej Rembowski/cc0/pixabay Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego zdarzenia.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (7 marca) w Nowym Sączu. Wieczorem policja otrzymała zgłoszenie dotyczące zabójstwa, którego sprawcą miał być 64-letni mężczyzna, a ofiarą jego 39-letni syn. Po przybyciu pod wskazany adres funkcjonariusze znaleźli zwłoki młodszego z uczestników zdarzenia. Dwadzieścia minut później zatrzymali 64-latka, który w momencie spotkania z mundurowymi był nietrzeźwy. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii. Zatrzymany mężczyzna będzie przesłuchany po wytrzeźwieniu.

Zwłoki 39-latka znalezione w Nowym Sączu. Zabił go własny ojciec?

Podkom. Justyna Basiaga, oficer prasowa sądeckiej policji potwierdziła nam, że wczoraj (7 marca) około godz. 20.30 policja otrzymała sygnał o zabójstwie, do którego miało dojść w jednym z mieszkań na terenie Nowego Sącza. Ofiarą przestępstwa padł 39-letni mężczyzna, a jego zwłoki funkcjonariusze znaleźli pod wskazanym adresem. Nie było tam natomiast 64-letniego ojca ofiary, podejrzewanego o zabicie własnego syna. 64-latek został zatrzymany około godz. 20.50 na ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu. Był wówczas pijany, dlatego zostanie przesłuchany dopiero po wytrzeźwieniu.

PRZECZYTAJ: Przeżyli razem 64 lata, zmarli tego samego dnia. Wzruszający pogrzeb Michała i jego żony Danuty z Chomranic. Beata Szydło przesłała list [GALERIA]

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii. Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała 39-latka i przeprowadzeniu sekcji zwłok. Ze względu na dobro toczącego się postępowania śledczy nie chcą udzielać szczegółowych informacji na temat tragicznego zdarzenia. Nie wiadomo więc, czy już wcześniej dochodziło do sprzeczek pomiędzy ojcem i synem oraz czy w tragicznym zdarzeniu uczestniczyły też inne osoby. Decyzja dotycząca dalszych losów zatrzymanego 64-latka zapadnie dopiero po jego przesłuchaniu.

ZOBACZ: Koronawirus. Optymistyczne dane. SPADA liczba nowych zakażeń [RAPORT 08.03.21]

Kłodzko: Tak więźniowie przywitali zabójcę 3-letniej Hani. Szokujące nagranie