MARTWY mężczyzna znaleziony pod blokiem w Nowym Sączu! Wypadł z okna na czwartym piętrze!

2020-04-17 13:09 AT
Pogotowie
Autor: ESKA INFO Łódź /azdjęcie ilustracyjne Chodów: Dziecko WYPADŁO z okna w bloku! Było pod opieką babci

Martwy mężczyzna został znaleziony pod blokiem przy ulicy Kołłątaja w Nowym Sączu. Przyczyną jego śmierci był upadek z dużej wysokości. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym tragicznym zdarzeniu. Prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku, albo targnięcia się na własne życie.

Jak opisał portal Sadeczanin.info, do tragicznego wypadku doszło dzisiaj (17 kwietnia) około godziny 6.00 rano. Pod blokiem przy ulicy Kołłątaja w Nowym Sączu został znaleziony martwy mężczyzna, o czym została poinformowana policja. Szybko ustalono, że 69-latek wypadł z okna swojego mieszkania, znajdującego się na czwartym piętrze budynku. 

- Około godziny 6.00 sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieprzytomny mężczyzna leży przy jednym z bloków na ulicy Kołłątaja w Nowym Sączu. Po przybyciu służb na miejsce ustalono, że 69-latek najprawdopodobniej spadł z wysokości czwartego piętra budynku. Nie przeżył tego upadku - powiedziała portalowi Sadeczanin.info Aneta Izworska z sądeckiej policji.

Na miejsce wezwano straż pożarną, która wyważyła drzwi od mieszkania mężczyzny. W środku nikogo nie było, nie znaleziono również poszlak świadczących o udziale osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci 69-latka. Wstępnie śledczy założyli więc, że albo doszło do nieszczęśliwego wypadku, albo ofiara popełniła samobójstwo. 

Sprawą zajęła się już sądecka prokuratura. Ciało zmarłego zostanie poddane badaniu sekcyjnemu.

Duży pożar traw w Krakowie. Ogień rozprzestrzeniał się błyskawicznie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!