Mokrzyska. WYPADEK na autostradzie A4. W kraksie brało udział sześć samochodów [ZDJĘCIA]

Mokrzyska. WYPADEK na autostradzie A4. W kraksie brało udział sześć samochodów
Autor: OSP Szczepanów Mokrzyska. WYPADEK na autostradzie A4. W kraksie brało udział sześć samochodów

Na autostradzie A4 doszło dzisiaj do wypadku drogowego z udziałem sześciu pojazdów. W kraksie uczestniczyły trzy ciężarówki i trzy samochody osobowe. Z powodu zdarzenia autostrada została zablokowana, a ruch odbywał się przez teren MOP-u. Zgodnie z informacjami GDDKiA od godz. 12.30 droga jest ponownie przejezdna. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Mokrzyska. Wypadek na A4

Do wypadku na autostradzie A4 doszło dzisiaj (15 stycznia) około godz. 10.00. W sumie brało w nim udział aż sześć pojazdów, w tym trzy ciężarówki i trzy samochody osobowe. Efektem kraksy było całkowite zablokowanie jezdni, ruch odbywał się przez teren MOP-u. Zgodnie z informacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad od godz. 12.30 autostrady jest ponownie przejezdna.

PRZECZYTAJ: Śnieg zasypał Tarnów, teraz czas na mróz. Będzie PRZEŹLIWIE zimno [ZDJĘCIA]

Przyczyny zdarzenia ustali policyjne dochodzenie. W regionie panują ciężkie warunki drogowe spowodowane atakiem zimy. W wielu miejscach na jezdniach zalega śnieg, lub są one oblodzone. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych.

ZOBACZ: Święcenia biskupie Artura Ważnego. Znamy datę i miejsce uroczystości

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Brutalne zabójstwo na szczecińskim Niebuszewie