Tragedia w Cieniawie

Nie żyje młody motocyklista. Zderzył się czołowo z koparką

2022-10-19 9:17

Wieczorem we wtorek, 18 października w Cieniawie (powiat nowosądecki) zginął 27-letni motocyklista. Mężczyzna kierujący jednośladem zderzył się czołowo z koparką. Poszkodowany był reanimowany, jednak nie udało się uratować jego życia. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do kraksy.

Tragedia w Cieniawie. Nie żyje 27-letni motocyklista, który zderzył się z koparką

We wtorek, 18 października przed godz. 19.00 na DK 28 w miejscowości Cieniawa (powiat nowosądecki) doszło do śmiertelnego wypadku, którego ofiarą jest kierowca motocykla. Jak podaje Radio ESKA, siedzący za kierownicą jednośladu mężczyzna w wieku 27 lat, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z koparką. Feralny manewr miał miejsce na łuku drogi, motocyklista mógł tam stracić panowanie nad swoją maszyną. Po wypadku na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratowniczego oraz śmigłowiec LPR, który miał czekać w gotowości na transport pacjenta do szpitala. Niestety, mimo przeprowadzonej reanimacji, obrażenia odniesione przez 27-latka okazały się zbyt rozległe i mężczyzny nie udało się uratować.

Trwa ustalanie okoliczności śmiertelnego wypadku w Cieniawie

Okoliczności śmiertlnego wypadku w Cieniawie zostaną wyjaśnione podczas postępowania prowadzonego przez sądecką policję. Funkcjonariusze ustalą, z jakiej przyczyny motocyklista opuścił swój pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z koparką. Oprócz 27-latka, w tragicznej kraksie nie ucierpiały inne osoby.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Kompletnie pijany rowerzysta zabił kobietę. Tragiczny wypadek w Zielonej Górze

Ile zapłacimy za paliwo na Wszystkich Świętych? Dlaczego ceny znów rosną?

Włącz podcast i sprawdź, czy warto zatankować na zapas!

Listen to "Ceny paliwa znów szaleją! Dlaczego jest tak drogo?" on Spreaker.