Nowy przypadek koronawirusa w Tarnowie! Kobieta uczestniczyła w weselu

2020-07-12 18:47 Adrian Teliszewski
Ślub/wesele
Autor: materiały prasowe Ślub/wesele

Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela poinformował o nowym przypadku zakażenia koronawirusem w Tarnowie. Dotyczy on 54-letniej kobiety, która w sobotę uczestniczyła w weselu, co budzi obawy o możliwość zainfekowania kolejnych osób. To piętnasty przypadek koronawirusa pod górą św. Marcina. Wszyscy wcześniejsi zarażeni pokonali już infekcję SARS-CoV-2.

W niedzielę, 12 lipca prezydent Tarnowa Roman Ciepiela poinformował o nowym przypadku koronawirusa w Tarnowie. Zarażona jest 54-letnia kobieta, która w sobotę uczestniczyła w weselu, co budzi obawy o możliwość zainfekowania kolejnych osób. To piętnasty przypadek SARS-CoV-2 pod górą św. Marcina, jednak wszystkie wcześniejsze nie są już aktywne, a osoby których one dotyczyły zostały zaliczone do grona ozdrowieńców.

- Nowy przypadek zachorowania na Covid 19 w Tarnowie stwierdzony u 54 letniej kobiety. W sobotę uczestniczyła w przyjęciu weselnym . Inspekcja sanitarna ustala listę kontaktów. Epidemia trwa. Bądźmy ostrożni! - napisał na FB prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.

Ktoś spalił nam budkę z goframi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: