Nowy Sącz. Zderzenie czterech samochodów. Jeden zgubił łódkę [ZDJĘCIA]

2020-07-13 14:53 Adrian Teliszewski

Aż cztery samochody uczestniczyły w kraksie, do której doszło wczoraj (12 lipca) na skrzyżowaniu ulicy Barskiej z Witosa w Nowym Sączu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili swoje auta o własnych siłach przed przybyciem zastępów straży, nie uskarżając się na żadne dolegliwości. Jeden z pojazdów wiózł za sobą przyczepkę z łódką, która w wyniku zderzenia wylądowała na drodze.

W niedzielę, 12 lipca około godz. 21.45 na skrzyżowaniu ulicy Barskiej i Witosa w Nowym Sączu doszło do zderzenia, w którym brały udział cztery samochody osobowe. Wszystkie osoby uczestniczące w kraksie opuściły swoje pojazdy o własnych siłach jeszcze przed przybyciem służb i nie potrzebowały pomocy medycznej. 

Miejsce stłuczki wymagało udrożnienia ze względu na zaleganie uszkodzonych pojazdów na skrzyżowaniu oraz wyciek płynów eksploatacyjnych w dwóch z nich. Dodatkowo jedno z aut wiozło za sobą przyczepkę, na której znajdowała się łódka. W wyniku zderzenia wypadła ona na drogę. Obecnie trwa policyjne postępowanie, które ma ustalić dokładne okoliczności kraksy.

Jechał pod prąd na ekspresówce. O krok od tragedii na S1

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: