Nowy Sącz. Znowu pożar w miejskim autobusie! W środku byli pasażerowie

Nowy Sącz. Znowu pożar w miejskim autobusie! W środku byli pasażerowie
Autor: PSP Nowy Sącz Nowy Sącz. Znowu pożar w miejskim autobusie! W środku byli pasażerowie

W Nowym Sączu znowu doszło do pożaru miejskiego autobusu. Tym razem pojazd znajdował się w ruchu, a wewnątrz byli pasażerowie. Na szczęście żaden z nich nie został poparzony, bo wszyscy na czas zdążyli opuścić maszynę. W sierpniu spłonęły trzy autobusy zaparkowane na terenie należącym do Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

W Nowym Sączu znowu płonął autobus

Wczoraj (14 września) zapalił się kolejny autobus Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Nowym Sączu. Jak podaje portal Sadeczanin.info, do zdarzenia doszło na Alejach Batorego około godz. 15.00, a ogień zaczął się wydobywać z komory silnika. Wewnątrz maszyny znajdowało się dziesięciu pasażerów, na szczęście zdążyli oni bezpiecznie opuścić płonący autobus i żadnemu z nich nic się nie stało. Trwa ustalanie przyczyny pojawienia się płomieni w maszynie.

W sierpniu na terenie należącym do Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Nowym Sączu spłonęły trzy zaparkowane autobusy. Kierowcy zdążyli odjechać dwoma maszynami, które stały obok zajętych przez ogień maszyn. Przyczyną incydentu było zwarcie instalacji elektrycznej. Poniżej zdjęcia z tamtego zdarzenia.

Wystawa plakatów filmowych w Nowym Sączu