OKROPNY wypadek w Strzeszycach! Osobówka STARANOWANA przez ciężarówkę [ZDJĘCIA]

Kobieta kierująca samochodem osobowym marki kia ceed została staranowana przez ciężarówkę, która wymusiła pierwszeństwo. Do zdarzenia doszło w miejscowości Strzeszyce (gm. Laskowa). Niestety obrażenia poszkodowanej okazały się na tyle poważne, że wymagały transportu do szpitala. Winny spowodowania tego wypadku został ukarany przez policję mandatem.

Późnym wieczorem w poniedziałek, 23 listopada doszło do groźnego wypadku samochodowego z udziałem dwóch pojazdów: osobówki marki kia ceed oraz ciężarówki marki DAF. W obu maszynach znajdowały się wyłącznie osoby kierujące. Co oczywiste przy tego typu zdarzeniach ciężarówka wyszła z wypadku bez szwanku, natomiast mocno ucierpiał samochód osobowy. Niestety nie skończyło się wyłącznie na uszkodzeniach pojazdu, kierująca kią kobieta doznała obrażeń wymagających transportu do szpitala.

Jak opisuje portal Sadeczanin.info, winnym zdarzenia został uznany przez policję kierowca ciężarówki. Włączając się do ruchu nie ustąpił on pierwszeństwa osobówce i w efekcie ją staranował. Szofer za swoje zachowanie otrzymał mandat karny.

Wypadek awionetki koło Kozienic