Piękna sarenka utknęła w ogrodzeniu. Przerażone zwierzę nie potrafiło wydostać się z pułapki [ZDJĘCIA]

2022-05-10 11:37
Piękna sarenka utknęła w ogrodzeniu. Przerażone zwierzę nie potrafiło wydostać się z pułapki
Autor: PSP Nowy Sącz Sarenka utknęła między szczeblami ogrodzenia. Pomogli jej strażacy, którzy uwolnili przerażone zwierzę z pułapki.

W ogrodzeniu znajdującym się przy ul. Pięknej w Krynicy-Zdroju (powiat nowosądecki) utknęła wczoraj (9 maja) sarenka. Przerażone zwierzę zaklinowało się pomiędzy metalowymi szczeblami ogrodzenia i nie potrafiło samodzielnie uwolnić się z pułapki. Sarence pomogli strażacy, którzy nożycami hydraulicznymi rozcięli szczeble blokujące tułów futrzaka.

Piękna sarenka utknęła w ogrodzeniu. Przerażonemu zwierzęciu pomogli strażacy

Wcześnie rano w poniedziałek (9 maja) strażacy z PSP Nowy Sącz zostali wezwani do nietypowego zdarzenia w Krynicy-Zdroju (powiat nowosądecki). Na ulicy Pięknej niewielka sarenka utknęła między szczeblami ogrodzenia. Przerażone zwierzę nie potrafiło samodzielnie wydostać się z pułapki i pomóc musieli mu ludzie. Działania mundurowych polegały na zabezpieczeniu terenu oraz rozcięciu metalowych szczebli ogrodzenia.

Następnie sarenkę okryto kocem i wezwano pracownika miejscowego nadleśnictwa, który przejął opiekę nad futrzakiem. Po zagojeniu się ran powstałych w wyniku pechowego zdarzenia, zwierzak będzie mógł odzyskać wolność. Poniżej zdjęcia uwięzionej sarenki.

PRZECZYTAJ: Szokujące zachowanie 20-latka. Mógł zginąć przez własną głupotę

ZOBACZ: Zwłoki dwóch osób znalezione w jednym mieszkaniu. Makabryczne odkrycie w Tarnowie

Sonda
Często widzisz dzikie zwierzęta?
Seryjny podpalacz aut z Krakowa zatrzymany. Zachowywał się irracjonalnie i był totalnie pijany