PIJANY kierowca STARANOWAŁ ogrodzenie i pozbawił rodzinę prądu! Swoje punto porzucił w lesie [ZDJĘCIA]

2020-03-06 8:00

Pijany kierowcy narobił ogromnych problemów właścicielom domu w gminie Lisia Góra. Przez swoją niedyspozycję wpakował się fiatem punto w ogrodzenie budynku i to tak nieszczęśliwie, że przy okazji staranował skrzynkę z prądem, pozbawiając rodzinę energii elektrycznej. Mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności i uciekł do lasu, gdzie porzucił swój samochód.

40-letni mężczyzna poruszający się fiatem punto nie opanował swojego pojazdu i staranował ogrodzenie jednego z domów w gminie Lisia Góra. Niestety przy okazji doszło do zniszczenia skrzynki z prądem, wobec czego rodzina została pozbawiona energii elektrycznej. Dodatkowo sprawca nie zamierzał odpowiedzieć za swój czyn, tylko uciekł do pobliskiego lasu. Tam musiał porzucić własne punto, które zakopało się w błocie i kontynuować ucieczkę na piechotę.

Poszkodowany właściciel domu ruszył jednak za sprawcą w pościg i zrobił zdjęcia pozostawionemu w błocie pojazdowi, dzięki czemu udało się ustalić tożsamość 40-latka i go zatrzymać. Okazało się, że to mieszkaniec Podkarpacia, który podczas badania "wydmuchał" 2,5 promila alkoholu. 

Rozmowa z pierwszym Polakiem zarażonym koronawirusem