Randka w Tarnowie zakończyła się interwencją policji! Nastolatka znaleziona na dworcu

2020-02-27 14:36
Randka w Tarnowie zakończyła się interwencją policji! Nastolatka znaleziona na dworcu
Autor: KMP Tarnów Dziewczyna napędziła swoim rodzicom ogromnego strachu

Nastolatka, która przyjechała do Tarnowa z Mazowsza na spotkanie z poznanym w internecie chłopakiem napędziła swoim rodzicom ogromnego stracha. Dziewczyna pożegnała się z bliskimi wcześnie rano i do wieczora nie było z nią żadnego kontaktu. Odnalazła się dopiero na tarnowskim dworcu.

15-letnia dziewczyna w województwa mazowieckiego przyjechała do Tarnowa spotkać się z poznanym w internecie chłopakiem. Niestety o wyjeździe nie poinformowała swoich rodziców. Ci, kiedy córka nie zjawiała się w domu i nie było z nią żadnego kontaktu zaalarmowali policję. Wcześniej przejrzeli wiadomości nastolatki wysyłane przez portale społecznościowe i dzięki temu zdobyli adres chłopaka, z którym miała się umówić dziewczyna. 

Policjanci złożyli mu wizytę, lecz z jego relacji wynikało, że poszukiwana już ruszyła w drogę powrotną. Na Mazowsze jednak nie dotarła.

Policjanci znaleźli nastolatkę na tarnowskim dworcu. Siedziała tam samotnie i biła się z myślami, czy wrócić do domu, ponieważ miała obawy przed reakcją bliskich na jej eskapadę. 

Po przeprowadzeniu konsultacji lekarskiej, nastolatka trafiła z powrotem pod opiekę swoich rodziców.

Chciał zabić nogą od stołu