Wypadek w Małopolsce

Siemiechów. Ojciec wiózł 14-letnią córkę na motocyklu. Oboje trafili do szpitala

2022-08-12 15:03

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło w czwartek, 11 sierpnia w Siemiechowie (powiat tarnowski). Sygnalizując zamiar wykonania skrętu w lewo, 41-letnia kobieta kierująca samochodem nie zauważyła motocykla, który nadjeżdżał z przeciwnego kierunku i spowodowała kraksę. Jednośladem poruszał się 39-letni mężczyzna i jego 14-letnia córka. Oboje trafili do szpitala.

Siemiechów. Zderzenie osobówki z motocyklem. Dwoje poszkodowanych trafiło do szpitala

W czwartek, 11 sierpnia kierująca volkswagenem passatem 41-letnia mieszkanka powiatu tarnowskiegodoprowadziła do zderzenia z motocyklem. Kobieta ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kilku samochodom jadącym z przeciwnego kierunku. Niestety nie zauważyła jadącego z przeciwka motocykla marki Yamaha i kiedy podjęła manewr skrętu, doprowadziła do zderzenia z jednośladem, który uderzył w prawe, przednie naroże osobówki. 

W zdarzeniu ucierpiało dwoje pasażerów jednośladu: 39-letni mężczyzna oraz jego 14-letnia córka. Oboje trafili do szpitala. Dziewczynka doznała urazu ręki, natomiast jej ojciec znalazł się pod opieką lekarzy z podejrzeniem złamania kończyn i miednicy. Okoliczności wypadku bada policja. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. 

PRZECZYTAJ: Pieszy potrącony przez samochód zginął przez wyłączone lampy? W całej gminie nie działa oświetlenie

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Katastrofa ekologiczna w Odrze. Kto truje ryby w rzece?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki