Skandal na Sądecczyźnie! Koło Gospodyń Wiejskich okradzione przez 35-latka

i

Autor: TheDigitalWay/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Skandal na Sądecczyźnie! Koło Gospodyń Wiejskich okradzione przez 35-latka

2021-12-03 10:10

Zuchwała kradzież na Sądecczyźnie! 35-letni mężczyzna włamał się do siedziby Koła Gospodyń Wiejskich tylko po to, żeby wynieść stamtąd... zestaw noży kuchennych. Już następnego dnia po zdarzeniu mieszkaniec gminy Korzenna został zatrzymany. Policjanci odzyskali też skradzione noże. Złodziej usłyszał zarzuty i grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Koło Gospodyń Wiejskich okradzione przez 35-latka. Zginął zestaw noży

Pod koniec listopada do Komisariatu Policji w Grybowie wpłynęło dość nietypowe zgłoszenie dotyczące kradzieży. Ofiarą przestępcy padły członkinie Koła Gospodyń Wiejskich, którym sprawca wyniósł z siedziby... komplet noży kuchennych. Musiał się przy tym nieźle napracować, ponieważ żeby dostać się do pomieszczenia, w którym leżały noże, złodziej wyłamał troje drzwi. Łupem nie nacieszył się zbyt długo. Już następnego dnia, dzięki dobremu rozpoznaniu swojego rejonu służbowego, na trop złodzieja wpadł dzielnicowy Posterunku Policji w Korzennej. Rabusiem okazał się 35-letni mieszkaniec gminy Korzenna, a funkcjonariusze odzyskali skradzione noże kuchenne. 35-latek już usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ: Siołkowa. 9-latek nadział się na klamkę. Koszmarne sceny w szkole!

Skandal na Sądecczyźnie! Koło Gospodyń Wiejskich okradzione przez 35-latka

i

Autor: KMP Nowy Sącz Złodziej wyłamał troje drzwi w siedzibie Koła Gospodyń Wiejskich tylko po to, by ukraść... zestaw noży kuchennych.

ZOBACZ: Barcice. Pozostawił po sobie tylko zgliszcza. 46-letni podpalacz zatrzymany [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy kary za kradzież powinny być zaostrzone?
Podlaskie. Policjanci oślepiani laserami przez białoruskich funkcjonariuszy