Stary Sącz. Luksusowy jaguar DACHOWAŁ w przydrożnym rowie. Kierowcy nic się nie stało [ZDJĘCIA]

2021-03-12 7:55
Stary Sącz. Luksusowy jaguar DACHOWAŁ w przydrożnym rowie. Kierowcy nic się nie stało
Autor: PSP Nowy Sącz Samochód został poważnie uszkodzony, ale na szczęście w zdarzeniu nie ucierpieli ludzie

Na obwodnicy Starego Sącza kierowca doprowadził do dachowania prowadzonego przez siebie jaguara. Luksusowy pojazd zjechał z drogi do przydrożnego rowu, uderzył w jego ścianę i wylądował na dachu. Samochód został poważnie uszkodzony, na szczęście w zdarzeniu nie ucierpieli ludzie. Jaguara z powrotem na koła postawili strażacy, wykorzystując wyciągarkę.

Luksusowy jaguar dachował w przydrożnym rowie

Do zdarzenia doszło w czwartek, 11 marca około godz. 0:25 w nocy. Strażacy zostali wezwani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na obwodnicy Starego Sącza. Po przybyciu na miejsce okazało się, że w przydrożnym rowie dachował luksusowy jaguar. Pojazd zjechał z drogi, uderzył w ścianę rowu i wylądował na dachu. Na szczęście kierowca był w stanie samodzielnie wydostać się z samochodu i nie potrzebował pomocy medycznej.

PRZECZYTAJ: Wpadł przez zakrapianą imprezę. Poszukiwany w całej Europie 45-latek ZATRZYMANY w Grybowie

Strażacy postawili jaguara z powrotem na koła przy pomocy wyciągarki. Sprawdzili również, czy nie doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych z maszyny oraz odłączyli akumulator. Uprzątnięta przez nich została droga, zasypana ziemią po uderzeniu jaguara w ścianę rowu. Działania strażaków trwały przez ponad pół godziny. Zdjęcia rozbitego jaguara znajdują się poniżej.

ZOBACZ: ZABÓJSTWO 39-latka w Nowym Sączu. Jego ojciec NIE PRZYZNAŁ SIĘ do winy. Prokuratura chce go aresztować

Wojciech Korda walczy o życie