Stary Sącz. Śmiertelny wypadek na ulicy Wielki Wygon! Zginął tegoroczny maturzysta [ZDJĘCIA]

2020-07-09 16:20

W czwartek, 9 lipca na ulicy Wielki Wygon w Starym Sączu doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginął tegoroczny maturzysta. Kierujący osobową hondą 19-latek z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z ciężarówką marki MAN. 56-letnia kobieta podróżująca hondą w roli pasażera w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala.

Do wypadku doszło po godzinie 6.00 rano, w czwartek (9 lipca) na ulicy Wielki Wygon w Starym Sączu. Osobowa honda, którą podróżowały dwie osoby: 19-letni mężczyzna jako kierowca oraz 56-letnia kobieta jako pasażer z niewyjaśnionych przyczyny zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z ciężarówką marki MAN. Niestety tegoroczny maturzysta zginął na miejscu wypadku, zakleszczoną w pojeździe kobietę wydobyli strażacy. Trafiła ona do szpitala w stanie ciężkim. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń zagrażających jego życiu.

Z nieoficjalnych ustaleń portalu starosadeckie.info wynika, że tragicznie zmarły 19-latek pochodził z gminy Łącko. Jego ciało zostało zabezpieczone i będzie poddane badaniu sekcyjnemu. Początkowo służby mylnie podawały, że kierowca hondy miał 29 lat. Wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajmuje się prokuratura.

Dramat na Bielanach. Aptekarz spłonął żywcem od papierosa

PRZECZYTAJ TAKŻE: