Stary Sącz. Śmiertelny wypadek na ulicy Wielki Wygon! Zginął tegoroczny maturzysta [ZDJĘCIA]

2020-07-09 16:20 Adrian Teliszewski

W czwartek, 9 lipca na ulicy Wielki Wygon w Starym Sączu doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginął tegoroczny maturzysta. Kierujący osobową hondą 19-latek z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z ciężarówką marki MAN. 56-letnia kobieta podróżująca hondą w roli pasażera w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala.

Do wypadku doszło po godzinie 6.00 rano, w czwartek (9 lipca) na ulicy Wielki Wygon w Starym Sączu. Osobowa honda, którą podróżowały dwie osoby: 19-letni mężczyzna jako kierowca oraz 56-letnia kobieta jako pasażer z niewyjaśnionych przyczyny zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z ciężarówką marki MAN. Niestety tegoroczny maturzysta zginął na miejscu wypadku, zakleszczoną w pojeździe kobietę wydobyli strażacy. Trafiła ona do szpitala w stanie ciężkim. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń zagrażających jego życiu.

Z nieoficjalnych ustaleń portalu starosadeckie.info wynika, że tragicznie zmarły 19-latek pochodził z gminy Łącko. Jego ciało zostało zabezpieczone i będzie poddane badaniu sekcyjnemu. Początkowo służby mylnie podawały, że kierowca hondy miał 29 lat. Wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajmuje się prokuratura.

Dramat na Bielanach. Aptekarz spłonął żywcem od papierosa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: