Koronawirus w Biedronce. Sklep przeszedł dezynfekcję i jest ponownie otwarty

2020-07-09 15:37 Adrian Teliszewski
Koronawirus w Biedronce. Sklep przeszedł dezynfekcje i jest ponownie otwarty
Autor: materiały prasowe zdjęcie ilustracyjne

U jednego z pracowników sklepu Biedronka, znajdującego się przy ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu potwierdzono koronawirusa. Po uzyskaniu tej informacji obiekt został natychmiast zamknięty i poddany dezynfekcji. Obecnie ponownie można z niego korzystać, lecz do pracy w nim zostały skierowane osoby z innych placówek portugalskiej sieci spożywczej. Stała załoga trafiła na kwarantannę.

Jak opisuje portal sadeczanin.info, sklep Biedronka znajdujący się przy ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu został we wtorek (7 lipca) zamknięty ze względu na potwierdzenie u jednego z jego pracowników zakażenia koronawirusem. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pracownik dyskontu mógł się zakazić od klienta, jednak sądecki sanepid nie wydał dotąd w tej sprawie żadnego komunikatu.

Po przeprowadzeniu dezynfekcji sklep został ponownie otwarty w środę, 8 lipca. Pracują w nim jednak osoby ściągnięte z innych placówek portugalskiej sieci spożywczej. Stała załoga trafiła na kwarantannę, ze względu na możliwość zarażenia się od zainfekowanego kolegi.

Mama w ciąży została bez dachu nad głową

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: