Strażacy chcieli uratować kota uwięzionego na drzewie. Reakcja futrzaka wszystkich rozbroiła

i

Autor: Straż Miejska w Tarnowie Po przyjeździe straży pożarnej okazało się, że kot bez problemu poradził sobie z zeskoczeniem z drzewa.

Nietypowa interwencja

Strażacy chcieli uratować kota "uwięzionego" na drzewie. Reakcja futrzaka rozbroiła wszystkich

2023-02-13 18:27

Nie tylko w bajkach dla dzieci strażacy ściągają koty z drzew! Właśnie do takiej interwencji doszło w Tarnowie, choć ostatecznie okazała się ona zupełnie niepotrzebna. Na widok mundurowych futrzak... sam zeskoczył z drzewa i uciekł. - Nie wiadomo, czy kot aż tak przestraszył się ratowników, czy też może po prostu znudziło mu się siedzenie na wysokości - skomentowała interwencję straż miejska w Tarnowie.

Tarnów. Nietypowa interwencja mundurowych. Mieli ratować kota "uwięzionego na drzewie"

W trakcie minionego weekendu straż miejska i straż pożarna w Tarnowie interweniowały w kolejnej, nietypowej sprawie. Tym razem mieszkaniec zgłosił, że na czubku drzewa znajduje się kot i nie potrafi samodzielnie zejść na ziemię. Na miejsce wysłano więc zastęp strażaków, którzy chcieli rozłożyć drabinę i wejść po futrzaka. Szybko okazało się, że przyjazd mundurowych był zupełnie niepotrzebny, bowiem na ich widok kot... po prostu zeskoczył z drzewa i uciekł. - Nie wiadomo, czy kot aż tak przestraszył się ratowników, czy też może po prostu znudziło mu się siedzenie na wysokości. Tak, czy inaczej najważniejsze, że szczęśliwie zeskoczył na ziemię - skomentowała nietypową interwencję tarnowska straż miejska.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie strażnicy miejscy z Tarnowa interweniowali między innymi z powodu mężczyzny, który nie mógł się wydostać z plastikowego pojemnika na odpady czy z powodu tajemniczych błysków, które zaniepokoiły mieszkańca miasta.  

Sonda
Czy straż miejska jest potrzebna?
Leżał na ulicy, stracił dużo krwi. Postrzelił go jego sąsiad