SZOK! Młody ministrant popełnił SAMOBÓJSTWO! Co się dzieje w tej wsi?

2020-01-26 13:01 RDK
SZOK! Młody ministrant popełnił SAMOBÓJSTWO! Co się dzieje w tej wsi?
Autor: DoroT Schenk/cc0/pixabay To drugi przypadek samobójstwa we wsi Łostówka w ciągu ostatnich kilku miesięcy

We wsi Łostówka (gm. Mszana Dolna) młody ministrant popełnił samobójstwo. To informacja tym bardziej szokująca, że raptem kilka miesięcy temu w tej samej miejscowości życie odebrał sobie inny mężczyzna. Z kolei w listopadzie zeszłego roku na terenie tego samego powiatu powiesiła się 24-letnia kobieta.

O samobójstwie 19-letniego ministranta z Łostówki (gm. Mszana Dolna) poinformował portal sadeczanin.info. Nastolatek miał zostać znaleziony martwy w sobotę, 25 stycznia nad ranem. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, ale ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.   

- Cała wieś jest bardzo wstrząśnięta, tym bardziej, że był ministrantem i nawet lektorem w kościele. Chodził jeszcze do szkoły. Był spokojnym miłym chłopakiem z dobrej rodziny. Nie mamy pojęcia co się mogło stać. Taka straszna tragedia. Bardzo nam żal jego bliskich – powiedział jeden z mieszkańców wsi w rozmowie z portalem sadeczanin.info.

Musi niepokoić fakt, że raptem kilka miesięcy temu w Łostówce życie odebrał sobie 27-letni mężczyzna. Natomiast w listopadzie zeszłego roku w miejscowości Koszary, również znajdującej się na terenie powiatu limanowskiego powiesiła się 24-letnia kobieta. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.