Szokująca śmierć 54-letniego kierowcy. Wpadł wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę

i

Autor: RamblinJackson/cc0/pixabay Przyczyna zgonu 54-latka będzie znana po otrzymaniu wyników sekcji zwłok / zdjęcie ilustracyjne.

Tragedia pod Limanową

Szokująca śmierć 54-letniego kierowcy. Wypadł z kabiny i zginął pod kołami ciężarówki

2022-09-21 10:56

Tragedia w miejscowości Wysokie pod Limanową! 54-letni kierowca z nieustalonej przyczyny, podczas wyładunku towaru wypadł z kabiny pojazdu, wprost pod koła prowadzonej przez siebie ciężarówki. Życia mężczyzny nie udało się uratować. Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich w tej tragedii. Przyczyna zgonu 54-latka będzie znana po otrzymaniu wyników sekcji zwłok.

Tragedia pod Limanową. 54-letni kierowca wypadł z kabiny i zginął pod kołami ciężarówki

W piątek, 16 września w miejscowości Wysokie (powiat limanowski) zginął 54-letni kierowca ciężarówki. Jak przekazała nam st. asp. Jolanta Batko, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, mężczyzna podczas wyładunku towaru na prywatnej posesji, z nieustalonej dotąd przyczyny wypadł z kabiny i wpadł pod koła prowadzonej przez siebie ciężarówki. Niestety odniesione przez niego obrażenia okazały się zbyt rozległe. Życia kierowcy nie udało się uratować, zginął on na miejscu zdarzenia.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Rodzinny dramat zakończony katastrofą. 60-letni wujek zrobił to krewnej z trójką dzieci!

ZAPADNIĘTY CMENTARZ W TRZEBINI

Udział osób trzecich wstępnie wykluczony

W sprawie tragicznej śmierci 54-latka trwa postępowanie prowadzone przez limanowską policjęŚledczy wstępnie wykluczyli, by powodem wypadku było działanie osób trzecich. Przyczyna zgonu kierowcy będzie znana po otrzymaniu wyników sekcji zwłok. Wiadomo, że w momencie feralnego zdarzenia, kierowana przez 54-latka ciężarówka poruszała się do przodu.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?