Tarnów. Kwarantannę odbywał na terenie... ogródków działkowych. Jedzenie przyniósł mu policjant

Tarnów. Kwarantannę odbywał na terenie... ogródków działkowych. Jedzenie przyniósł mu policjant
Autor: KMP Tarnów Dzielnicowy sierż. Norbert Gostek pomógł mężczyźnie odbywającemu kwarantannę na terenie ogródków działkowych.

Podczas weryfikacji osób objętych kwarantanną tarnowscy policjanci spotykają się z różnymi, często nietypowymi przypadkami. Jeden z mieszkańców miasta swoją kwarantannę odbywał na terenie ogródków działkowych. Jedzenie przynosiła mu konkubina, dopóki ona sama nie musiała zostać poddana izolacji. Losem pana Zbyszka zainteresował się sierż. Norbert Gostek. To właśnie dzięki interwencji dzielnicowego, mężczyzna otrzymał paczkę z żywnością.

Kwarantannę odbywał na terenie ogródków działkowych. Policjant przyniósł mu jedzenie

Nietypowa interwencja miała miejsce zaraz po świętach wielkanocnych, na terenie jednego z ogrodów działkowych w Tarnowie. Sprawdzając, czy osoby objęte kwarantanną stosują się do obostrzeń, dzielnicowy sierż. Norbert Gostek zjawił się u pana Zbyszka, który czas izolacji spędzał właśnie na działkach. Okazało się, że mężczyźnie nie ma kto przynieść jedzenia, ponieważ jego konkubina, która dotychczas się tym zajmowała sama została objęta kwarantanną. Funkcjonariusz policji skontaktował się w tej sprawie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, a następnie przyniósł panu Zbyszkowi paczkę z żywnością przygotowaną przez pracowników MOPS-u. Dzięki zainteresowaniu dzielnicowego, mężczyzna mógł spokojnie oczekiwać na zakończenie izolacji, bez obaw o zaopatrzenie w podstawowe produkty.

PRZECZYTAJ: Tarnów. Sylwester K. podpalił łóżko, a potem RZUCIŁ SIĘ Z DZIEWIĄTEGO PIĘTRA [WIDEO, ZDJĘCIA, NOWE FAKTY]

ZOBACZ: Koronawirus, 7 kwietnia 2021. Ile jest dzisiaj zakażeń? OGROMNA liczba zgonów w Małopolsce [Raport Ministerstwa Zdrowia z 7 kwietnia woj. małopolskie]

Tarnów - podpalił mieszkanie i skoczył z 9 piętra