Tarnów. Tymi autobusami dojedziesz do punktu szczepień. Znamy szczegóły [TRASA]

Autobus Tarnów
Autor: Łukasz Grygiel

Od poniedziałku, 19 kwietnia w Tarnowie zacznie działać punkt szczepień masowych. Będzie on zlokalizowany w hali przy ulicy Gumniskiej. Miasto uruchomi dwie specjalne linie autobusowe, które od poniedziałku do niedzieli dowiozą chętnych na szczepienia pod samą halę. Pierwsza z linii swój przystanek początkowy będzie miała na osiedlu Jasna II, a druga rozpocznie kursowanie pod Parkiem Wodnym przy ulicy Piłsudskiego. Sprawdź przebieg trasy autobusów dowożących na szczepienia w Tarnowie.

Tymi autobusami dojedziesz do punktu szczepień w Tarnowie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w hali przy ulicy Gumniskiej w poniedziałek, 19 kwietnia zostanie uruchomiony punkt szczepień masowych. Z tego powodu miasto uruchomi dwie linie autobusowe dowożące chętnych na szczepienia. Linie będą oznaczone numerami: 121 oraz 122. Nowe autobusy będą kursować co czterdzieści pięć minut od poniedziałku do niedzieli. Linia nr 121 będzie miała swój początek na pętli na osiedlu Jasna II. Później przejedzie przez ulicę Wojska Polskiego, Starodąbrowską, Słoneczną, Lwowską i Mostową. Linia nr 122 rozpocznie kurs spod Parku Wodnego i przejedzie przez ulicę Piłsudskiego, Romanowicza, Klikowską, Solidarności, Mickiewicza, Starodąbrowską oraz Mostową. Autobusy obydwu linii zatrzymają się pod halą przy ul. Gumniskiej. Powrót odbędzie się tymi samymi trasami. W związku z planami uruchomienia w Tarnowie drugiego punktu szczepień masowych w hali "Jaskółka", miasto zmieni trasę popularnej linii nr 9, tak by jadąc z Mościc zatrzymywała się ona pod mościcką areną. Dzisiaj (12 kwietnia) potwierdzono w Tarnowie 27 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, a w powiecie tarnowskim 40.

PRZECZYTAJ: Katastrofa budowlana pod Tarnowem. Starszy mężczyzna wyniesiony z domu przez policjanta i strażaka [ZDJĘCIA]

ZOBACZ: Tragiczna śmierć 2-latka w Gromniku WSTRZĄSNĘŁA społecznością: "Bądźcie silni dla Waszego Aniołka"

Jaki majątek zgromadził Krzysztof Krawczyk? Jaką miał emeryturę?