Tragiczna śmierć 2-latka w Gromniku WSTRZĄSNĘŁA społecznością: "Bądźcie silni dla Waszego Aniołka"

2021-04-12 12:21
Tragedia w Gromniku  2-letni Fabianek zginął w strasznym wypadku
Autor: GRAFIKA SE Marcin Podziemski

W sobotę, 10 kwietnia w Gromniku doszło do strasznego wypadku. Podczas wiosennych prac w ogrodzie dwuletni chłopczyk wbiegł pod wozidło budowlane, którym kierował jego ojciec. Niestety dziecko doznało bardzo poważnych obrażeń i nie udało się go uratować. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta tragedią, która dotknęła młode małżeństwo. Wiele osób we wzruszających wpisach dodaje otuchy rodzicom dwulatka. - Bądźcie silni dla Waszego Aniołka - czytamy w jednym z komentarzy.

Tragiczna śmierć 2-letniego chłopca wstrząsnęła społecznością

Trudno wyobrazić sobie większą tragedię dla rodziców niż strata własnego dziecka. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta wypadkiem, do którego doszło w sobotę, 10 kwietnia w Gromniku. Podczas wykonywania prac ziemnych na jednej z posesji, dwuletni chłopczyk wbiegł pod wozidło budowlane, którym kierował jego ojciec. Niestety obrażenia doznane przez dziecko po zderzeniu z ciężką maszyną okazały się śmiertelne. Na miejscu lądował śmigłowiec ratowniczy, by jak najszybciej lekarze mogli udzielić pomocy chłopczykowi, jednak w tym przypadku na ratunek było już za późno. Rodzice stracili swojego ukochanego jedynaka. Udzielono im pomocy psychologicznej, a wiele osób próbuje podnieść ich na duchu, zapewniając o modlitwie i kierując do nich słowa współczucia.

PRZECZYTAJ: Tragiczna śmierć młodego zawodnika MMA. Łukasz zostanie pochowany w Bochni

- To jest straszna tragedia i każdego może spotkać. Wyrazy współczucia dla Rodziców bądźcie silni dla Waszego Aniołka - napisała Marta.

- Rodzice nie są winni! Sama mam niespełna dwulatkę i takie dzieci są wszędobylskie! Wystarczy na prawdę ułamek sekundy i tragedia gotowa... wielkie współczucia dla rodziców - dodała Justyna.

- Wyrazy współczucia dla rodziców. Jak to usłyszałam łza polała się po policzku... Kochani rodzice nie obwiniajcie się nawzajem kogo to była wina, takie małe dzieci są wszędzie i choćby chuchać i dmuchać nie można dopilnować na 100%. Niech spoczywa w pokoju mały aniołek - czytamy w komentarzu Aleksandry.

- Straszna tragedia dla rodziny moje wyrazy głębokiego współczucia nie ma co nikogo oceniać to po prostu był tragiczny moment ani mama ani tata nie są winni temu co się stało to tylko małe dziecko i nie da się mieć oczu dookoła a dla nich i tak będzie bardzo ciężko żyć z poczuciem winy żal mi bardzo tych ludzi - stwierdziła Karolina.

- Wyrazy współczucia dla rodziny a ty słodki aniołku śpij spokojnie. A ci co oceniają niech się dwa razy zastanowią dzieci nie zawszę da się upilnować a może Bóg tak chciał i wezwał do siebie małego aniołka - napisała Angelika. 

- Ogromna tragedia! W kilku sekundach świat tych ludzi wywrócił się do góry nogami... coś strasznego. Oby tylko tych ludzi nie ciągano po sądach i nie ukarano... bo oni już dostali najwyższą karę z możliwych... ciężko taką tragedię sobie nawet wyobrazić... Aniołku śpij spokojnie... Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziców... - dodała Malwina.

- Niewyobrażalna tragedia. Strasznie współczuję rodzicom tego maleństwa i nawet nie jestem wstanie wyobrazić sobie co oni teraz przeżywają. To był po prostu nieszczęśliwy wypadek, który mógł spotkać każdego z nas więc nie oceniajmy tych ludzi. Spoczywaj w pokoju aniołku - napisała Iwona.

- Wielkie wyrazy współczucia dla rodziców i rodziny. Lecz jednak ich synek nie odszedł na zawsze tylko przeszedł do życia wiecznego w którym wszyscy się spotkamy - dodał Michał.

- Ogromne wyrazy współczucia dla rodziców po stracie dzieciątka życzę dużo sił do pod dźwignięcia się z tej tragedii dla Was - napisała Patrycja.

ZOBACZ: Pożar w Dąbrowie Tarnowskiej. Wewnątrz pustostanu znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny

Dąbrówka. Tu zginęła piękna Paulina