Tragiczna śmierć młodego zawodnika MMA. Łukasz zostanie pochowany w Bochni

2021-04-12 9:01
Tragiczna śmierć młodego zawodnika MMA z Bochni. WZRUSZAJĄCY gest przyjaciół
Autor: zrzutka.pl, ivoxis/cc0/pixabay Łukasz Góral zginął tragicznie podczas wypadku w Alpach. W internecie trwa zbiórka na nagrobek dla 26-letniego zawodnika klubu Fightman Bochnia.

W poniedziałek (12 kwietnia) na cmentarzu "Łychów" w Bochni odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego Łukasza Górala. 26-latek, jako zawodnik MMA reprezentował bocheński klub Fightman. Zginął w Wielką Sobotę, podczas wyprawy w Alpy. Góry, oprócz sportów walki były jego drugą, wielką pasją. Uroczystości żałobne rozpoczną się o godz. 12.30 w kościele św. Pawła Apostoła w Bochni.

Łukasz Góral zostanie pochowany w Bochni

Zawodnik MMA Łukasz "Luczek" Góral, reprezentujący klub Fightman Bochnia zginął w tragicznych okolicznościach, podczas wyprawy w Alpy. W Wielki Piątek (2 kwietnia) doszło do wypadku, w wyniku którego 26-latek doznał ciężkich obrażeń i mimo wysiłków lekarzy zmarł nazajutrz w szpitalu. W poniedziałek, 12 kwietnia Łukasz Góral zostanie pochowany na cmentarzu "Łychów" w Bochni. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele św. Pawła Apostoła w Bochni.

PRZECZYTAJ: Tragedia w Gromniku: Robert przejechał synka wozidłem budowlanym. To najgorsze, co może spotkać rodzica [NOWE FAKTY]

O godz. 12.30 żałobnicy odmówią różaniec. Msza św. rozpocznie się o godz. 13.00, a bezpośrednio po jej zakończeniu ciało tragicznie zmarłego 26-latka spocznie na bocheńskiej nekropolii. W dalszym ciągu trwa zbiórka na budowę nagrobka dla śp. Łukasza Górala. Odbywa się ona za pośrednictwem portalu zrzutka.pl: Zbiórka na budowę nagrobka dla zmarłego śp. Łukasza Górala.  

ZOBACZ: Pożar w Dąbrowie Tarnowskiej. Wewnątrz pustostanu znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny

Brutalna interwencja policji w Głogowie. Mundurowi publikują nagranie