Tragiczna śmierć młodego zawodnika MMA z Bochni. WZRUSZAJĄCY gest przyjaciół

2021-04-06 7:50
Tragiczna śmierć młodego zawodnika MMA z Bochni. WZRUSZAJĄCY gest przyjaciół
Autor: zrzutka.pl, ivoxis/cc0/pixabay Łukasz Góral zginął tragicznie podczas wypadku w Alpach. W internecie trwa zbiórka na nagrobek dla 26-letniego zawodnika klubu Fightman Bochnia.

W Wielką Sobotę (3 kwietnia) w Alpach zginął Łukasz "Luczek" Góral, młody zawodnik MMA, reprezentant klubu Fightman Bochnia oraz miłośnik gór. - Zawsze uśmiechnięty, zadowolony, cieszył się życiem, wszystko za co się zabierał robił z całego serca, z pasją, wkładając w to całego siebie i czerpiąc maksymalnie dużo radości - pożegnali zmarłego 26-latka jego przyjaciele. W internecie trwa zbiórka na budowę nagrobka dla śp. Łukasza Górala.

Łukasz "Luczek" Góral nie żyje

Środowisko miłośników sportów walki jest zszokowane tragiczną i przedwczesną śmiercią zawodnika klubu Fightman Bochnia Łukasza "Luczka" Górala. 26-latek zmarł w Alpach. Do tragicznego zdarzenia doszło w Wielką Sobotę (3 kwietnia). Był utytułowanym zawodnikiem, medalistą wielu zawodów krajowych oraz międzynarodowych. Sporty walki i wspinaczki górskie stanowiły dla niego życiową pasję. - Zawsze uśmiechnięty, zadowolony, cieszył się życiem, wszystko za co się zabierał robił z całego serca, z pasją, wkładając w to całego siebie i czerpiąc maksymalnie dużo radości - pożegnali śp. Łukasza Górala jego przyjaciele. W internecie trwa zbiórka na budowę nagrobka dla tragicznie zmarłego zawodnika. Można ją wesprzec za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

PRZECZYTAJ: Tarnów. Podpalił łóżko, a potem RZUCIŁ SIĘ Z DZIEWIĄTEGO PIĘTRA. Sylwester K. zabił się w Wielką Sobotę [WIDEO, NOWE FAKTY]

- Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zapierają dech... Tak żył i tak odszedł od nas nasz przyjaciel wielokrotny Mistrz Polski MMA i Wice Mistrz Świata MMA Łukasz Góral. Posiadacz pasów dwóch organizacji. Zginął tragicznie w Alpach. Kochał MMA i góry. Spotkamy się przyjacielu w Walhalli - napisali przyjaciele tragicznie zmarłego Łukasza na profilu FB klubu Fightman Bochnia.

ZOBACZ: Horror w Tarnowie! Wybuchł pożar, mężczyzna rzucił się przez okno. Zginął na miejscu

Krzysztof krawczyk nie żyje