Horror w Tarnowie! Wybuchł pożar, mężczyzna rzucił się przez okno. Zginął na miejscu

i

Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Horror w Tarnowie! Wybuchł pożar, mężczyzna rzucił się przez okno. Zginął na miejscu

Horror w Tarnowie! Wybuchł pożar, mężczyzna rzucił się przez okno. Zginął na miejscu

2021-04-04 10:57

W jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Promiennej w Tarnowie wybuchł pożar. 36-letni mężczyzna, który mieszkał tam samotnie, rzucił się z okna, by uciec od płomieni. Niestety, mimo reanimacji zginął na miejscu. Jak doszło do tragedii? Śledczy mają kilka teorii. Sprawa nie jest oczywista.

W sobotę, 3 kwietnia, około godz. 21:00 w jednym z bloków przy ulicy Promiennej w Tarnowie wybuchł pożar. Ogień pojawił się w mieszkaniu, w którym znajdował się żyjący samotnie 36-latek. Jak pisze "Gazeta Krakowska", gdy strażacy przystępowali do akcji z lokalu, który znajdował się na dziewiątym piętrze, wyskoczył mężczyzna. Mimo reanimacji nie udało się go uratować. Poszkodowany prawdopodobnie rzucił się z okna, by uciec od płomieni. "Śledczy nie wykluczają jednak, że mężczyzna mógł najpierw podpalić mieszkanie, a następnie popełnił samobójstwo wyskakując przez okno", podaje "Gazeta Krakowska". Teorii jest kilka, a sprawa nie jest oczywista. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia. 

Tragiczny pożar w bloku na ul. Promiennej w Tarnowie