Tarnowianin MC Silk rapuje w ramach Hot16Challenge 2! To początek walki z ostrym cieniem mgły

i

Autor: Pexels/cc0/pixabay MC Silk nawiązał do utworu wykonywanego przez prezydenta Andrzeja Dudę

Tarnowianin MC Silk rapuje w ramach Hot16Challenge 2! OSTRO skrytykował prezydenta Dudę

2020-05-13 10:42

Pochodzący z Tarnowa artysta MC Silk wziął udział w akcji Hot16 Challenge 2. Tym samym 39-latek określany mianem "najszybszego rapera na świecie" włączył się w pomoc szpitalom walczącym z COVID-19. W swoim nagraniu nawiązał do bijącego rekordy popularności w internecie utworu wykonywanego przez prezydenta Andrzeja Dudę, przy okazji krytykując poczynania głowy państwa.

Trwa akcja Hot16Challenge 2 zainicjowana przez polskich raperów, którzy chcą zebrać jak najwięcej pieniędzy na pomoc szpitalom walczącym z COVID-19. W tej chwili (13 maja) na koncie fundacji siepomaga.pl, która prowadzi zbiórkę jest już prawie 1,8 mln złotych. Wyzwanie w ramach Hot16Challenge 2 przyjął również urodzony w Tarnowie MC Silk, nazywany "najszybszym raperem świata".

W nagranym przez siebie utworze 39-latek nawiązuje do słynnego "Ostrego cienia mgły" wykonywanego przez prezydenta Andrzeja Dudę, przy okazji ostro krytykując głowę państwa.

- Ten rok pokazuje, że to może dopiero początek walki z ostrym cieniem mgły, udawaniem niewiniątek. Dziękuję nie kosztuje nic. Gdzie są pieniądze? Dość chowania się za plecami. Adrian wystaje ci nos! Na plakatach kandydat, jedyny słuszny, Kim Ir Sen. Przyklejony uśmiech, deepfake. Wie co to Tik Tok, wie co to mail. Znowu nie ma kaski, zbieramy na maski. Na c**j kraj mój pobiera podatki? - słyszymy między innymi w utworze MC Silka.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!

Środek na koronawirus