To cud, że kierowca przeżył ten wypadek! KOSZMARNE dachowanie w Starym Sączu [ZDJĘCIA]

2021-03-15 10:23
To cud, że kierowca przeżył ten wypadek! KOSZMARNE dachowanie w Starym Sączu
Autor: PSP Nowy Sącz W samochodzie znajdował się wyłącznie kierowca. Karetka pogotowia ratunkowego przetransportowała go do szpitala.

W miniony weekend na drogach Starego Sącza było bardzo niebezpiecznie. W niedzielę (14 marca) wieczorem w wypadku na DK 87 zginęły dwie kobiety, a tego samego dnia rano na ulicy Piaski doszło do bardzo groźnego dachowania samochodu osobowego. Pojazdem poruszał się wyłącznie kierowca, który zdołał samodzielnie wydostać się z mocno uszkodzonej maszyny i karetką pogotowia ratunkowego został przetransportowany do szpitala.

Groźne dachowanie w Starym Sączu

W niedzielę (14 marca) około godz. 9.00 samochód marki seat ibiza dachował w przydrożnym rowie. Do zdarzenia doszło na ulicy Piaski w Starym Sączu. Pojazdem podróżował wyłącznie kierowca. Mężczyzna był w stanie samodzielnie wydostać się z maszyny jeszcze przed przybyciem na miejsce strażaków, jednak odniósł obrażenia i karetka pogotowia ratunkowego przetransportowała go do szpitala. Skala uszkodzeń samochodu świadczy o tym, że kierowca może mówić o cudzie. Przednia część maszyny została całkowicie rozbita, a akumulator znajdował się poza pojazdem. 

PRZECZYTAJ: Makabra na DK 87! Nie żyją dwie młode kobiety! Są też ranni

Działania strażaków polegały na uprzątnięciu części rozbitego auta oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych. Na miejscu zjawili się również funkcjonariusze policji, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Zdjęcia z dachowania seata w Starym Sączu znajdują się poniżej.

ZOBACZ: Zwłoki młodego mężczyzny znalezione w Brzesku. Tragiczny finał akcji poszukiwawczej

Zderzenie autobusu miejskiego z Mercedesem na Spacerowej w Gdańsku. Jedna osoba nie żyje!