Uwaga! W niedzielę ruszy Tarnowska Dyszka. Niektóre ulice zostaną zamknięte [OBJAZDY]

Biegacze
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe

W najbliższą niedzielę kolejny raz wystartuje Itaka Tarnowska Dyszka. Amatorzy biegania jeszcze mogą zgłosić swoją chęć uczestniczenia w zawodach. Nie pozostało jednak dużo czasu, ponieważ termin upływa w piątek o północy. Liczba miejsc jest ograniczona!

Trasa biegu w formie pętli, zgodnie z nazwą liczy 10 kilometrów. Start oraz metę wyznaczono na parkingu obok Galerii Gemini. Zawodnicy rozpoczną zmagania o godz. 9.30 i pobiegną ulicami: Nowodąbrowską, Starodąbrowską, ks. Sitki, Słowackiego, Klikowską, Jastruna, Romanowicza, Lipóczego i ponownie ks. Sitki, Starodąbrowską oraz Nowodąbrowską. 

Tarnowska Dyszka trasa
Autor: Zarząd Dróg i Komunikacji Tarnów

W związku z biegiem mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami przy poruszaniu się po mieście. Do godz. 11.00 całkowicie lub częściowo zostaną zamknięte drogi znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie trasy. Zarząd Dróg i Komunikacji wyznaczył objazdy. Ze względu na konieczność korzystania z tras objazdowych dłużej niż zwykle może również potrwać podróż autobusami linii:  0, 2, 3, 5, 6, 11, 14, 24, 30, 31, 33, 206, 222 i 229. 

Tarnowska Dyszka objazdy
Autor: Zarząd Dróg i Komunikacji Tarnów